Закупівля без використання електронної системи закупівель

Лілія Кулик 27.05.2020
звіт про укладений договір річний план планування
версія
для друку
Як створити в Прозорро закупівлю до 50 тисяч грн

В старій редакції Закону України “Про публічні закупівлі” була вимога при закупівлях до 50 тис грн публікувати тільки план, а від 50 тис грн і до порогів - вносити закупівлю в план та публікувати звіт про укладений договір.

Як опублікувати звіт про договір про закупівлю укладений без використання електронної системи закупівель

Нова редакція Закону України “Про публічні закупівлі” зобов’язує Замовників створювати річний план та звітувати про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель. Відповідно в системі Прозорро були внесені зміни. 

Тепер для створення плану за яким ви маєте намір відзвітуватись необхідно з переліку видів закупівлі, які вам будуть запропоновані при створені плану та закупівлі обрати “Закупівля без використання електронної системи закупівель”.

Так само ви обираєте “Закупівля без використання електронної системи закупівель” і для того, щоб створити звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системі закупівель.

Як шукати закупівлі без використання електронної системи на порталі  prozorro.gov.ua

На порталі prozorro.gov.ua це відображається так:


Так само при пошуку необхідно закупівлі, якщо ви хочете знайти звіти, то необхідно обрати в фільтрі “Процедура” закупівлю без використання електронної системи.

Особливості закупівель до 50 тисяч гривень

Також варто не забувати, що Замовники з 19 квітня 2020 року, коли здійснюють закупівлі від 1 копійки до 50 тисяч гривень зобов’язані додати цю закупівлю в річний план, опублікувати цей план та повинні відзвітувати про договір, що був укладений без використання електронної системи.

Не забувайте також, що звітування до 50 тис. грн та обов’язок проводити спрощену закупівлю розповсюджується на товари та послуги та роботи. Тобто у робіт в даному випадку немає якогось збільшеного порогу, тому якщо у вас роботи на суму 55 тис грн, то вже потрібно проводити спрощену закупівлю.

Особливості закупівлі товарів, які не підпадають під дію Закону

У Замовників також виникають питання, що робити з закупівлею товарів, робіт чи послуг на які не поширюється дія Закону. Весь перелік таких предметів закупівлі наведений в частині 5 статті 3 Закону. 

Тож, якщо ви закуповуєте щось на що не розповсюджується дія Закону, то у вас немає зобов’язання опублікувати о такій закупівлі план, звіт тощо. 


Можливо, вас також зацікавить:
Конкурентний діалог вже в продуктиві
25.10.2016
У системі Prozorro тепер є можливість використовувати таку процедуру, як Конкурентний діалог
Довідку про несудимість можна замовити онлайн
25.09.2017
З 22 вересня 2017 року Довідку про відсутність судимості можна замовити онлайн.
Тепер в bi.prozorro.org можна перевірити Постачальника по різних реєстрах
14.07.2017
Подивитись інформацію про постачальника з різних реєстрів лише в один клік - на сайті bi.prozorro.org.
ПОКАЗАТИ БІЛЬШЕ
Онлайн курси Prozorro
Хочете працювати в системі Prozorro, але ще не вирішили, з чого почати? Швидко дізнатись про публічні закупівлі допоможуть безкоштовні інтерактивні онлайн курси інфобоксу.
Підпишіться на розсилку від Прозорро
Ми прагнемо доставляти лише ті повідомлення, які ви хочете отримувати. Якщо вас цікавлять новини та повідомлення про щось нове на інфобоксі, залиште вашу адресу електроної пошти тут.