Як роздрукувати річний план

Лілія Кулик 01.08.2019
планування річний план закупівлі
версія
для друку
Інструкція по роздрукуванню річного плану через prozorro.gov.ua

Як побачити весь річний план

Для того, щоб роздрукувати весь свій річний план необхідно зайти на веб-портал prozorro.gov.ua. Та перейти у вкладку "Плани закупівлі", як це показано на малюнку, або за посиланням: https://prozorro.gov.ua/search/plan

Далі необхідно натиснути на фільтр "Замовник" та ввести в рядок пошуку код ЄДРПОУ Замовника або ж його назву. Зазвичай краще вводити код ЄДРПОУ, це спрощує пошук та допоможе уникнути помилки при введенні назви Замовника. Потім натискаєте на фільтр "Рік плану" та обираєте рік або декілька років, по яких Ви хочете сформувати Ваш Річний план закупівлі. Після цього праворуч під рядком пошуку у Вас з'явиться активне посилання "Завантажити плани", як це показано на малюнку.

Як вивантажити річний план в Exel

Як Ви бачите, ми сформували річний план закупівлі АТ "Укрпошта" за 2021рік. І тепер, натиснувши на кнопку "Завантажити плани" ми завантажуємо даний плани на свій пристрій у форматі Exel. 
Зверніть увагу! Кнопка "Завантажити плани" з'являється лише при виборі разом 2 фільтрів "Замовник" та "Рік плану". Додавши якийсь інший фільтр, можливість вивантажити річний план в Exel зникне. 
Після завантаження річного плану в Exel, відкривши його, Ви перед собою побачите таку картинку