31 жовтня 2019 року реалізований ще один додатковий функціонал, а саме - статус плану. Цей функціонал допоможе Постачальникам, контролюючим органам та ДКСУ зрозуміти в якому статусі знаходиться план на той чи інший предмет закупівлі.
Створити рядок плану
При створенні плану закупівель у Вас є можливість залишити його статусі “Чернетка” або з опублікувати. План в статусі “Чернетка” доступний для перегляду лише Замовнику в особистому кабінету.
Після того, як Ви опублікуєте план та накладете на нього УЕП/КЕП, він переходить в інший статус - “Запланований”.
Цей статус означає, що план створений, він активний, проте по ньому ще не оголошений тендер. Коли план в цьому статусі - у Вас є можливість за потреби вносити в нього зміни.
Важливо! Редагування та скасування плану можливе лише в статусі "Запланований"
План в статусі “Оголошено тендер”
Після того, як Ви оголосили тендер, зробивши зв’язку плану з тендером Ваш план переходить в статус “Оголошено тендер”. Будьте уважні, адже коли план в статусі Оголошено тендер”, то у Вас:
Відсутня можливість редагувати рядок плану;
Відсутня можливість скасувати рядок плану закупівлі.
Окрім того на Майданчику є окрема опція/кнопка, за допомогою якої можна перевести план зі статусу “Запланований” в статус “Оголошено тендер”. Це допоможе змінити статус плану для типів процедур, як Допорогова закупівля, Звіт про укладений договір, Без використання електронної системи.
Статус “Оголошено тендер” означає, що план виконав своє призначення і процес перейшов на етап закупівлі, результат якої можна буде відслідкувати завдяки розробці «Зв'язка План-Тендер». Статус "Оголошено тендер" являється кінцевим у життєвому циклі Плану закупівлі і не передбачає можливості внесення змін.
Скасувати план закупівлі
Якщо у Замовника відпала потреба в закупівлі, він переводить план у статус "Скасований". Коли план в статусі “Заплановано” Ви можете його скасувати.
Для скасування плану Ви маєте, зайшовши в потрібний Вам план, натиснути кнопку "Скасувати рядок плану закупівлі". При цьому Ви обов’язково повинні будете заповнити причину скасування. Після цього Ви маєте підтвердити своє рішення накладанням УЕП.