Конкурентний діалог вже в продуктиві

Навчальний відділ 25.10.2016
конкурентний діалог процедури архівні матеріали
версія
для друку
У системі Prozorro тепер є можливість використовувати таку процедуру, як Конкурентний діалог

Раді повідомити, що в системі Prozorro тепер є можливість використовувати таку процедуру, як Конкурентний діалог. Це остання з трьох процедур за Законом України “Про публічні закупівлі”. Ця процедура допоможе Замовникам, якщо вони не можуть визначити умови закупівлі (технічні, якісні характеристики) і для прийняття рішення їм необхідні переговори, а також спростить закупівлю послуг, таких як юридичні, консультаційні, розробка програмного забезпечення тощо).

Процедура конкурентного діалогу проводиться в два етапи. На першому етапі визначаються технічні умови, тобто, на підставі запропонованих рішень Постачальників та проведених з ними переговорів, Замовник зможе сформулювати предмет закупівлі та технічні вимоги до нього. А на другому етапі проходить сам аукціон на пониження і визначається Переможець.

І нарешті Вам в пригоді стане наша стаття по тому, як проводити дану процедуру. З нею ви можете ознайомитись за посиланням.

Вдалих Вам закупівель! ;)

Можливо, вас також зацікавить:
Довідку з "податкової" можна отримати в електронному вигляді
10.05.2017
Довідку ДФС про відсутність заборгованості із сплати податків і зборів (обов'язкових платежів) для участі в публічних закупівлях переведено в електронний вигляд.
Тепер в bi.prozorro.org можна перевірити Постачальника по різних реєстрах
14.07.2017
Подивитись інформацію про постачальника з різних реєстрів лише в один клік - на сайті bi.prozorro.org.
Довідку про несудимість можна замовити онлайн
25.09.2017
З 22 вересня 2017 року Довідку про відсутність судимості можна замовити онлайн.
ПОКАЗАТИ БІЛЬШЕ
Онлайн курси Prozorro
Хочете працювати в системі Prozorro, але ще не вирішили, з чого почати? Швидко дізнатись про публічні закупівлі допоможуть безкоштовні інтерактивні онлайн курси інфобоксу.
Підпишіться на розсилку від Прозорро
Ми прагнемо доставляти лише ті повідомлення, які ви хочете отримувати. Якщо вас цікавлять новини та повідомлення про щось нове на інфобоксі, залиште вашу адресу електроної пошти тут.