Довідку з "податкової" можна отримати в електронному вигляді

Навчальний відділ 10.05.2017
довідка ДФС
версія
для друку
Довідку ДФС про відсутність заборгованості із сплати податків і зборів (обов'язкових платежів) для участі в публічних закупівлях переведено в електронний вигляд.

Згідно статті 17 Закону, Переможець тендеру зобов'язаний надати довідки про відсутність податкової заборгованості протягом 5 днів з дня публікації повідомлення про намір укласти договір. Детальніше тут.

Наразі довідку Державної Фіскальної служби України (ДФС) про відсутність заборгованості із сплати податків і зборів (обов'язкових платежів) для участі в публічних закупівлях переведено в електронний вигляд.

Якщо раніше довідку про відсутність заборгованості із сплати податків і зборів (обов'язкових платежів) необхідно було брати в паперовому вигляді, до того ж надавалась вона протягом 5 робочих днів з дня подачі запиту та на кожен конкретний тендер, то зараз стало все набагато простіше.

Постачальнику просто необхідно зайти в “Електронний кабінет платника” (https://cabinet.sfs.gov.ua), підписати удосконаленим електронним підписом (УЕП) заяву, безкоштовно отримати підписану УЕП довідку в електронному вигляді на пошту та/або в кабінет на вказаному вище порталі. Після цього просто завантажити її в систему

Замовники, а також будь-які зацікавлені органи, можуть переглянути видані довідки у відкритій частині кабінету платника, вхід до якої здійснюється без ідентифікації користувача - пошук по “Індивідуальний податковий номер”, “Номер довідки” або “Дата довідки”.

Роз'яснення Міністерства економічного розвитку та торгівлі України у вкладенні.

Також нагадуємо, що Прозорро інтегрувалось з Державною податковою службою (раніше ДФС) і тепер інформацію про відсутність/наявність податкової заборгованості можна переглянути в системі. Як це зробити можна прочитати в статті Як подивитись в Прозорро інформацію про відсутність податкової заборгованості.

Можливо, вас також зацікавить:
Довідку про несудимість можна замовити онлайн
25.09.2017
З 22 вересня 2017 року Довідку про відсутність судимості можна замовити онлайн.
Тепер в bi.prozorro.org можна перевірити Постачальника по різних реєстрах
14.07.2017
Подивитись інформацію про постачальника з різних реєстрів лише в один клік - на сайті bi.prozorro.org.
Конкурентний діалог вже в продуктиві
25.10.2016
У системі Prozorro тепер є можливість використовувати таку процедуру, як Конкурентний діалог
ПОКАЗАТИ БІЛЬШЕ
Онлайн курси Prozorro
Хочете працювати в системі Prozorro, але ще не вирішили, з чого почати? Швидко дізнатись про публічні закупівлі допоможуть безкоштовні інтерактивні онлайн курси інфобоксу.
Підпишіться на розсилку від Прозорро
Ми прагнемо доставляти лише ті повідомлення, які ви хочете отримувати. Якщо вас цікавлять новини та повідомлення про щось нове на інфобоксі, залиште вашу адресу електроної пошти тут.