Зв'язок плану з тендером в Prozorro

Лілія Кулик 20.08.2019
тендер річний план закупівлі планування
версія
для друку
Які є можливості в системі Prozorro зв'язати пункт річного плану закупівель та тендер

В яких процедурах є можливість пов’язати план та закупівлю

Як зв’язати план закупівлі та тендер

Планування для своїх філій

Статуси річного плану закупівель

Для того, щоб простіше було відстежити зв’язок між тендером та планом закупівлі на підставі якого проведено закупівлю в системі Prozorro реалізовано зв’язок плану з тендером.

Тепер не потрібно більше шукати окремо тендер і план на підставі якого його провели. Тепер будь-який користувач, побачивши тендер може з картки тендера перейти в план і навпаки. Зв’язок відбувається за допомогою ІD плану та тендеру. 

В яких процедурах є можливість пов’язати план та закупівлю

У вас в усіх процедурах через систему Prozorro є можливість поєднати план та тендер. Проте, не для всіх процедур закупівлі це є обов’язковим. 

Обов’язкове створення закупівлі тільки з прив’язкою до плану для таких процедур як:

 • спрощена/допорогова закупівля (з позначкою "спрощена");
 • відкриті торги;
 • відкриті торги з публікацією англійською мовою;
 • переговорна процедура закупівлі;
 • переговорна процедура закупівлі скорочена;
 • переговорна процедура закупівлі для потреб оборони
 • відкриті торги з закупівлі енергосервісу;
 • конкурентний діалог;
 • конкурентний діалог з публікацією англійською мовою;
 • рамкова угода

Можна створити закупівлю з прив’язкою до плану або без вказання плану в таких видах закупівлі як:

 • допорогова закупівля;
 • закупівля без використання електронної системи

Як зв’язати план закупівлі та тендер

Є два способи пов’язання плана та тендера:

1. Створення тендера зі сторінки плану.
Тобто, ви просто заходите в необхідний вам план в особистому кабінеті на Майданчику. Далі натискаєте на кнопку “Створити оголошення”/ “Створити закупівлю” тощо (назва та вигляд кнопки можуть бути різними на різних майданичках) і вводите далі всю необхідну інформацію, як при створенні звичайного оголошення. 


2. Введення ІD плану при створенні тендеру. Просто під час створення оголошення у вас також буде можливість вписати ідентифікатор плану, як це показано на малюнку нижче.


Важливо! У плану та тендеру, які Ви поєднуєте мають бути однакові:

 • Код ЄДРПОУ Замовника;
 • Вид закупівлі;
  • Для всіх гілок cpv (крім 33600000-6)  плана і тендера однорідні по 4 знаку (перші 4 цифри однакові), а для гілки 33600000-6 плана і тендера однорідні по 3 знаку (перші 3 цифри однакові)
   На підставі одного плану ви можете створити лише один тендер. Якщо  тендер не відбувся, ви не зможете оголосити закупівлю згідно того самого плану, адже він буде вважатись використаним. Необхідно буде створити новий план та тільки після цього оголошувати нову закупівлю.

   Планування для своїх філій

   Завдяки новій розробці вирішене питання створення плану однією організацією, а проведення закупівлі іншою організацією. Раніше такі питання часто виникали у великих підприємств, які мають філії.

   Як це зробити? 

   На етапі створення плану у вас є можливість зазначити назву організації, яка буде проводити закупівлю, ця організація називається Закупівельник. 

   Тож в плані є дві ролі: 

   Замовник - той, хто публікує план; 

   Закупівельник - організація, яка буде оголошувати закупівлю на підставі цього плану. 

   Як це буде виглядати при створенні закупівлі ви можете переглянути на малюнку нижче.


   Замовник може змінити Закупівельника лише до моменту оголошення закупівлі.

   Таким чином для Замовників, що хочуть делегувати проведення закупівлі Закупівельнику, передбачено можливість вказати іншу організацію в полі Закупівельника. Тоді після створення річного плану закупівель інформація про Замовника та Закупівельника буде відображатись так, як на малюнку нижче.


   Якщо Замовник вказав іншу організацію Закупівельника, то з цього плану закупівлю зможе оголосити тільки Закупівельник, вказаний у річному плані закупівлі.  

   Підприємства, які самостійно створюють тендер та будуть оголошувати процедуру закупівлі не потрібно буде додатково нічого зазначати, адже при створенні плану майданчик заповнює найменування Закупівельника та Замовника з картки Замовника.

   Статуси річного плану закупівель

   В планах закупівлі також є певні статуси. Річний план може бути в одному з 3 статусів, а саме:

    Запланований. Цей статус з'являється у плану одразу після створення. Цей статус означає, що план опубліковано та очікує оголошення тендеру. Коли план перебуває в статусі "Запланований" у Замовника є можливість його редагувати або скасувати через те, що відпала потреба в закупівлі.

   • Скасований. Якщо у Замовника відпала потребат в закупівлі, він переводить план у статус "Скасований". Цей статус є кінцевим та не передбачає можливості внесення змін.

   • Оголошено тендер. В цей статус план переходить після того, як Замовник оголосить процедуру за відповідним планом. Це означає, що план виконав своє призначення і процес перейшов на етап закупівлі, результат якої можна буде відслідкувати завдяки розробці «Зв'язка План-Тендер». Статус "Оголошено тендер" являється кінцевим у життєвому циклі Плану закупівлі і не передбачає можливості внесення змін.   Детальніше про статуси планів ви можете прочитати також в статті Річний план закупівель та його статуси

   Можливо, вас також зацікавить:
   Тепер в bi.prozorro.org можна перевірити Постачальника по різних реєстрах
   14.07.2017
   Подивитись інформацію про постачальника з різних реєстрів лише в один клік - на сайті bi.prozorro.org.
   Довідку з "податкової" можна отримати в електронному вигляді
   10.05.2017
   Довідку ДФС про відсутність заборгованості із сплати податків і зборів (обов'язкових платежів) для участі в публічних закупівлях переведено в електронний вигляд.
   Довідку про несудимість можна замовити онлайн
   25.09.2017
   З 22 вересня 2017 року Довідку про відсутність судимості можна замовити онлайн.
   ПОКАЗАТИ БІЛЬШЕ
   Онлайн курси Prozorro
   Хочете працювати в системі Prozorro, але ще не вирішили, з чого почати? Швидко дізнатись про публічні закупівлі допоможуть безкоштовні інтерактивні онлайн курси інфобоксу.
   Підпишіться на розсилку від Прозорро
   Ми прагнемо доставляти лише ті повідомлення, які ви хочете отримувати. Якщо вас цікавлять новини та повідомлення про щось нове на інфобоксі, залиште вашу адресу електроної пошти тут.