Як пов'язати тендер та план закупівлі в Prozorro

Лілія Кулик 20.08.2019
тендер річний план закупівлі планування
версія
для друку
Які з 23.07.2019 будуть можливості в системі Prozorro зв'язати пункт річного плану закупівель та тендер

В яких процедурах є можливість пов’язати план та закупівлю

Як зв’язати план закупівлі та тендер

Нова можливість - планування для своїх філій

Статуси річного плану закупівель


Для того, щоб простіше було відстежити зв’язок між тендером та планом закупівлі на підставі якого проведено закупівлю в системі Prozorro реалізували зв’язок плану з тендером.

Тепер не потрібно більше шукати окремо тендер і план на підставі якого його провели. Тепер будь-який користувач, побачивши тендер може з картки тендера перейти в план і навпаки. Зв’язок відбувається за допомогою ІD плану та тендеру. 

В яких процедурах є можливість пов’язати план та закупівлю

У вас в усіх процедурах через систему Prozorro є можливість поєднати план та тендер. Проте, не для всіх процедур закупівлі це є обов’язковим. 

Обов’язкове створення закупівлі тільки з прив’язкою до плану для таких процедур як:

 • відкриті торги;
 • відкриті торги з публікацією англійською мовою;
 • переговорна процедура закупівлі;
 • переговорна процедура закупівлі скорочена;
 • переговорна процедура закупівлі для потреб оборони
 • відкриті торги з закупівлі енергосервісу;
 • конкурентний діалог;
 • конкурентний діалог з публікацією англійською мовою;
 • рамкова угода

Можна створити процедуру з прив’язкою до плану або без вказання плану в таких процедурах як:

 • допорогова процедура закупівлі;
 • звіт про укладений договір

Як зв’язати план закупівлі та тендер

Є два способи пов’язання плана та тендера:

1. Створення тендера зі сторінки плану.
Тобто, Ви просто заходите в необхідний Вам план в особистому кабінеті на Майданчику. Далі натискаєте на кнопку “Створити оголошення”/ “Створити закупівлю” тощо (назва та вигляд кнопки можуть бути різними на різних майданичках) і вводите далі всю необхідну інформацію, як при створенні звичайного оголошення. 


2. Введення ІD плану при створенні тендеру. Просто під час створення оголошення у Вас також буде можливість вписати ідентифікатор плану, як це показано на малюнку нижче.


Важливо! У плану та тендеру, які Ви поєднуєте мають бути однакові:

 • Код ЄДРПОУ Замовника;
 • Процедура закупівлі;
  • Для всіх гілок cpv (крім 33600000-6)  плана і тендера однорідні по 4 знаку (перші 4 цифри однакові), а для гілки 33600000-6 плана і тендера однорідні по 3 знаку (перші 3 цифри однакові)
   На підставі одного плану Ви можете створити лише один тендер. Якщо  тендер не відбувся, Ви не зможете оголосити закупівлю згідно того самого плану, адже він буде вважатись використаним. Необхідно буде створити новий план та тільки після цього оголошувати нову закупівлю.

   Нова можливість - планування для своїх філій

   Завдяки новій розробці вирішене питання створення плану однією організацією, а проведення закупівлі іншою організацією. Раніше такі питання часто виникали у великих підприємств, які мають філії.

   Як це зробити? 

   На етапі створення плану у Вас буде можливість зазначити назву організації, яка буде проводити закупівлю, ця організація буде називатись Закупівельник. 

   Тож в плані буде дві ролі: 

   Замовник - той, хто публікує план; 

   Закупівельник - організація, яка буде оголошувати закупівлю на підставі цього плану. 

   Як це буде виглядати при створенні закупівлі Ви можете переглянути на малюнку нижче.


   Замовник може змінити Закупівельника лише до моменту оголошення закупівлі.

   Таким чином для Замовників, що хочуть делегувати проведення закупівлі Закупівельнику, передбачено можливість вказати іншу організацію в полі Закупівельника. Тоді після створення річного плану закупівель інформація про Замовника та Закупівельника буде відображатись так, як на малюнку нижче.


   Якщо Замовник вказав іншу організацію Закупівельника, то з цього плану закупівлю зможе оголосити тільки Закупівельник, вказаний у річному плані закупівлі.  

   Підприємства, які самостійно створюють тендер та будуть оголошувати процедуру закупівлі не потрібно буде додатково нічого зазначати, адже при створенні плану майданчик заповнює найменування Закупівельника та Замовника з картки Замовника.

   Статуси річного плану закупівель

   В жовтні 2019 року також буде реалізований ще один додатковий функціонал, а саме - статус плану. Річний план чи додаток до річного плану може бути в одному з 3 статусів, а саме:

   • Запланований. Цей статус з'являється у плану одразу після створення. Цей статус означає, що план опубліковано та очікує оголошення тендеру. Коли план перебуває в статусі "Запланований" у Замовника є можливість його редагувати або скасувати через те, що відпала потреба в закупівлі.

   • Скасований. Якщо у Замовника відпала потребат в закупівлі, він переводить план у статус "Скасований". Цей статус є кінцевим та не передбачає можливості внесення змін.

   • Виконаний. В цей статус план переходить після того, як Замовник оголосить процедуру за відповідним планом. Це означає, що план виконав своє призначення і процес перейшов на етап закупівлі, результат якої можна буде відслідкувати завдяки розробці «Зв'язка План-Тендер». Статус "Виконаний" являється кінцевим у життєвому циклі Плану закупівлі і не передбачає можливості внесення змін.


   Можливо, вас також зацікавить:
   Тепер в bi.prozorro.org можна перевірити Постачальника по різних реєстрах
   14.07.2017
   Подивитись інформацію про постачальника з різних реєстрів лише в один клік - на сайті bi.prozorro.org.
   СЕРВІС .007. Тепер на prozorro.gov.ua можна перевірити оплату за договором
   21.07.2016
   Нова можливість на www.prozorro.gov.ua - "Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)" за договором
   Конкурентний діалог вже в продуктиві
   25.10.2016
   У системі Prozorro тепер є можливість використовувати таку процедуру, як Конкурентний діалог
   ПОКАЗАТИ БІЛЬШЕ
   Онлайн курси Prozorro
   Хочете працювати в системі Prozorro, але ще не вирішили, з чого почати? Швидко дізнатись про публічні закупівлі допоможуть безкоштовні інтерактивні онлайн курси інфобоксу.
   Підпишіться на розсилку від Прозорро
   Ми прагнемо доставляти лише ті повідомлення, які ви хочете отримувати. Якщо вас цікавлять новини та повідомлення про щось нове на інфобоксі, залиште вашу адресу електроної пошти тут.