Тип суб'єкта господарювання в Prozorro

Лілія Кулик 16.05.2019
постачальник реєстрація у системі
версія
для друку
Щодо вибору категорії суб’єкта господарювання Постачальниками

З 16.05 2019 року в системі Prozorro Постачальники можуть вказувати вид суб’єкту господарювання


Починаючи з 16.05.2019 при реєстрації в особистому кабінеті на Майданчику  Постачальник може заповнити поле “Класифікація суб'єктів господарювання”. Всі постачальники, що на 16.05.2019 року були зареєстровані в системі Prozorro також мають можливість заповнити поле “Класифікація суб'єктів господарювання”, обравши одне зі значень з запропонованого переліку.

У Постачальника є можливість обрати одне з таких значень:

  • Суб'єкт мікропідприємництва;
  • Суб'єкт малого підприємництва;
  • Суб'єкт середнього підприємництва;
  • Суб'єкт великого підприємництва
  • Не є суб'єктом господарювання (можливість доступна з 22.08.2019)

Також ці дані про Постачальника необхідно зазначати Замовнику під час створення переговорної процедури закупівлі та звіту про укладений договір. Тож радимо Замовникам завчасно запитувати цю інформацію у Постачальників.

Як постачальнику визначити свій вид суб’єкту господарювання?

Класифікація суб’єктів господарювання  наведена в статті 55 Господарського Кодексу України.

Суб’єкти господарювання залежно від кількості працюючих та доходів від будь-якої діяльності за рік можуть належати до суб’єктів малого підприємництва, у тому числі до суб’єктів мікропідприємництва, середнього або великого підприємництва.

Суб’єктами мікропідприємництва є:

  • фізичні особи, зареєстровані в установленому законом порядку як фізичні особи - підприємці, у яких середня кількість працівників за звітний період (календарний рік) не перевищує 10 осіб та річний дохід від будь-якої діяльності не перевищує суму, еквівалентну 2 мільйонам євро, визначену за середньорічним курсом Національного банку України;

  • юридичні особи - суб’єкти господарювання будь-якої організаційно-правової форми та форми власності, у яких середня кількість працівників за звітний період (календарний рік) не перевищує 10 осіб та річний дохід від будь-якої діяльності не перевищує суму, еквівалентну 2 мільйонам євро, визначену за середньорічним курсом Національного банку України.

Суб’єктами малого підприємництва є:

  • фізичні особи, зареєстровані в установленому законом порядку як фізичні особи - підприємці, у яких середня кількість працівників за звітний період (календарний рік) не перевищує 50 осіб та річний дохід від будь-якої діяльності не перевищує суму, еквівалентну 10 мільйонам євро, визначену за середньорічним курсом Національного банку України;

  • юридичні особи - суб’єкти господарювання будь-якої організаційно-правової форми та форми власності, у яких середня кількість працівників за звітний період (календарний рік) не перевищує 50 осіб та річний дохід від будь-якої діяльності не перевищує суму, еквівалентну 10 мільйонам євро, визначену за середньорічним курсом Національного банку України.

Суб’єктами великого підприємництва є

  • юридичні особи - суб’єкти господарювання будь-якої організаційно-правової форми та форми власності, у яких середня кількість працівників за звітний період (календарний рік) перевищує 250 осіб та річний дохід від будь-якої діяльності перевищує суму, еквівалентну 50 мільйонам євро, визначену за середньорічним курсом Національного банку України.

Інші суб’єкти господарювання належать до суб’єктів середнього підприємництва.
Також в Прозорро реалізований новий додатковий функціонал для Постачальників і тепер інформацію про відсутність податкової заборгованості можна переглянути в системі. Як це зробити можна переглянути за посиланням: Як подивитись в Прозорро інформацію про відсутність податкової заборгованості

Можливо, вас також зацікавить:
Тепер в bi.prozorro.org можна перевірити Постачальника по різних реєстрах
14.07.2017
Подивитись інформацію про постачальника з різних реєстрів лише в один клік - на сайті bi.prozorro.org.
Конкурентний діалог вже в продуктиві
25.10.2016
У системі Prozorro тепер є можливість використовувати таку процедуру, як Конкурентний діалог
Довідку з "податкової" можна отримати в електронному вигляді
10.05.2017
Довідку ДФС про відсутність заборгованості із сплати податків і зборів (обов'язкових платежів) для участі в публічних закупівлях переведено в електронний вигляд.
ПОКАЗАТИ БІЛЬШЕ
Онлайн курси Prozorro
Хочете працювати в системі Prozorro, але ще не вирішили, з чого почати? Швидко дізнатись про публічні закупівлі допоможуть безкоштовні інтерактивні онлайн курси інфобоксу.
Підпишіться на розсилку від Прозорро
Ми прагнемо доставляти лише ті повідомлення, які ви хочете отримувати. Якщо вас цікавлять новини та повідомлення про щось нове на інфобоксі, залиште вашу адресу електроної пошти тут.