Relocation або як в Прозорро перенести закупівлю на інший майданчик

Лілія Кулик 23.10.2019
майданчики замовник
версія
для друку
Коротка інструкція про те, як перейти на інший майданчик, якщо майданчик на якому Ви працюєте відключається від системи

Коли можна скористатись функцією “Перенести на інший майданчик”
Що можна перенести
За яких умов можна перенести закупівлі на інший Майданчик
Як перенести свої плани/закупівлі/договори на інший Майданчик

Раніше в разі відключення якогось з Майданчиків у Замовників виникали проблеми з внесенням змін в договори та публікацією звітів про виконання договору. Адже їхні закупівлі залишались на відключених Майданчиках. Після реєстрації на новому Майданчику Замовники не могли вносити зміни в закупівлі, що проводились на відключеному. Наразі в системі реалізований новий функціонал і цю проблему вирішено.

Коли можна скористатись функцією “Перенести на інший майданчик”

З 1 листопада 2019 року в разі закриття Майданчика на якому працював Замовник у нього буде можливість перенести свої закупівлі на інший. 

Коли є остаточне рішення по відключенню Майданчика у Замовника в особистому кабінеті з’явиться можливість ( перенести свої незавершені закупівлі, плани, договори на новий Майданчик.

Що можна перенести

Перенести можна:

  • процедуру закупівлі, якщо вона не завершена;

  • план закупівлі, якщо він не в статусі “виконаний”;

  • договір, якщо по ньому не опублікований ще звіт про виконання договору

За яких умов можна перенести закупівлі на інший Майданчик

Для перенесення плану/закупівлі/контракту на інший Майданчик мають бути такі умови:

  • Замовник переходить на Майданчик, який має достатній рівень акредитації для продовження процедури закупівлі. Наприклад, якщо мова йде про продовження відкритих торгів, то Майданчик на який переходить Замовник повинен мати 3 рівень акредитації;

  • План/закупівля/контракт мають бути активними. Тобто план має бути не в статусі "Скасований" чи "Оголошено тендер", закупівля не в статусі "Завершена", контракт не має звіту про виконаний договір (тобто закупівля в статусі "завершена", проте немає звіту про виконання договору);

  • Замовник має бути зареєстрований на Майданчику на який намагається перевести закупівлю.

Як перенести свої плани/закупівлі/договори на інший Майданчик

Для перенесення закупівлі на інший майданчик Замовнику потрібно мати № закупівлі, яка буде переноситись та ключ переходу. Ключ можна отримати на Майданчику який закривається/відключається. Механізм отримання ключа на різних майданчиках реалізований по-різному. Проте, абсолютно на всіх майданчиках така можливість є. 

В разі, якщо Ви не можете знайти ключ переходу - зверніться в службу підтримки Майданчика, який відключається та запитайте, де можна переглянути та скопіювати ключ переходу. 

Як це реалізовано на одному з Майданчиків можна переглянути на малюнку нижче.


Після того, як Ви отримаєте необхідну інформацію, а саме ID та токен, зайдіть в особистий кабінет на новому Майданчику та знайдіть необхідне поле, куди потрібно внести ці дані. 

Важливо також пам’ятати, якщо Ви перенесли свої закупівлі на якийсь Майданчик, то повернути їх на попередній або на якийсь інший вже не вдасться.

Важливо! Ви зможете перенести тільки об’єкти (плани, закупівлі, договори), що створені після 31.10.2019

Варто зауважити, що кожна процедура закупівлі переноситься окремо. На деяких Майданчиках може бути реалізована можливість переносу всіх тендерів. Можливо, вас також зацікавить:
Тепер в bi.prozorro.org можна перевірити Постачальника по різних реєстрах
14.07.2017
Подивитись інформацію про постачальника з різних реєстрів лише в один клік - на сайті bi.prozorro.org.
Довідку з "податкової" можна отримати в електронному вигляді
10.05.2017
Довідку ДФС про відсутність заборгованості із сплати податків і зборів (обов'язкових платежів) для участі в публічних закупівлях переведено в електронний вигляд.
Довідку про несудимість можна замовити онлайн
25.09.2017
З 22 вересня 2017 року Довідку про відсутність судимості можна замовити онлайн.
ПОКАЗАТИ БІЛЬШЕ
Онлайн курси Prozorro
Хочете працювати в системі Prozorro, але ще не вирішили, з чого почати? Швидко дізнатись про публічні закупівлі допоможуть безкоштовні інтерактивні онлайн курси інфобоксу.
Підпишіться на розсилку від Прозорро
Ми прагнемо доставляти лише ті повідомлення, які ви хочете отримувати. Якщо вас цікавлять новини та повідомлення про щось нове на інфобоксі, залиште вашу адресу електроної пошти тут.