Наказ ДП "Прозорро" № 10 від 19.03.2019 "Про затвердження Інструкції про порядок використання електронної системи закупівель у разі здійснення закупівель, вартість яких є меншою за вартість, що встановлена в абзацах 2 та 3 частини 1 статті 2 ЗУ "Про публічні закупівлі"

Ольга Драпогуз 19.03.2019
допорогові закупівлі процедури
версія
для друку
Наказ ДП "Прозорро" № 10 від 19.03.2019, Наказ ДП "Прозорро" № 11 від 20.03.2019 (про внесення змін до Інструкції) та Наказ № 18 від 17.04.2020

У вкладенні Ви можете переглянути та скачати:

  • Наказ ДП "Прозорро" № 10 від 19.03.2019  "Про затвердження Інструкції про порядок використання електронної системи закупівель у разі здійснення закупівель, вартість яких є меншої за вартість, що встановлена в абзацах 2 та 3 частини 1 статті 2 ЗУ "Про публічні закупівлі"

  • Наказ ДП "Прозорро" № 11 від 20.03.2019 "Про внесення змін до Інструкції про порядок використання електронної системи закупівель у разі здійснення закупівель, вартість яких є меншої за вартість, що встановлена в абзацах 2 та 3 частини 1 статті 2 ЗУ "Про публічні закупівлі"

  • Наказ ДП "Прозорро" № 18 від 17.04.2020 "Про внесення змін до Інструкції про порядок використання електронної системи закупівель у разі здійснення закупівель, вартість яких є меншої за вартість, що встановлена в абзацах 2 та 3 частини 1 статті 2 ЗУ "Про публічні закупівлі"

  • Наказ ДП "Прозорро" № 13 від 10.05.2022 "Про внесення змін до Інструкції про порядок використання електронної системи закупівель у разі здійснення закупівель, вартість яких є меншою за вартість, що встановлена в частині 3 статті 3 Закону України "Про публічні закупівлі", затвердженої наказом ДП “ПРОЗОРРО” від 19.03.2019 року №10 (зі змінами)"
     

ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО

«ПРОЗОРРО»

НАКАЗ

19.03.2019

№ 10

Зі змінами внесеними:

Наказом ДП "Прозорро" № 11 від 20.03.2019

Наказом ДП "Прозорро" № 18 від 17.04.2020 

Наказом 
ДП "Прозорро" № 13 від 10.05.2022

Про затвердження Інструкції про порядок використання електронної системи закупівель у разі здійснення закупівель,вартість яких є меншою за вартість, що встановлена в частині 3 статті 3 Закону України "Про публічні закупівлі"

З метою впорядкування використання електронної системи закупівель під час здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг, вартість яких є меншою за вартість, що встановлена в частині 3 статті 3 Закону України"Про публічні закупівлі" та керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2016 № 166 “Про затвердження Порядку функціонування електронної системи закупівель та проведення авторизації електронних майданчиків” і наказами Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 18.03.2016 № 473 “Про визначення веб-порталу Уповноваженого органу з питань закупівель у складі електронної системи закупівель та забезпечення його функціонування”, від 18.03.2016 № 477 "Про затвердження Порядку розміщення інформації про публічні закупівлі",

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Інструкцію про порядок використання електронної системи закупівель у разі здійснення закупівель,вартість яких є меншою за вартість, що встановлена в частині 3 статті 3 Закону України "Про публічні закупівлі" (далі - Інструкція), що додається.

2. Визнати таким, що втратили чинність:

наказ державного підприємства “ЗОВНІШТОРГВИДАВ УКРАЇНИ” від 13.04.2016 № 35 "Про затвердження Порядку здійснення допорогових закупівель";

наказ державного підприємства"ПРОЗОРРО" від 20.06.2017 № 49 "Про внесення змін до Порядку здійснення допорогових закупівель".

3. Начальнику відділу маркетингу та комунікацій Черкашиній Д. В. забезпечити оприлюднення цього наказу на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель. 

4. Фахівцю з підтримки авторизованих майданчиків І категорії відділу нових проектів Матвійчук В.М. проінформувати авторизовані електронні майданчики про затвердження Інструкції.

5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Генеральний директор              В.В.Задворний 

 

 

«ЗАТВЕРДЖЕНО»
наказ № 10 від 19.03.2019


Інструкція про порядок використання електронної системи закупівель у

разі здійснення закупівель, вартість яких є меншою за вартість, що

встановлена в частині 3 статті 3 Закону

України ”Про публічні закупівлі”

І. Загальні положення

1. Ця Інструкція визначає порядок використання електронної системи закупівель (далі - ЕСЗ) під час здійснення замовниками закупівлі товарів, робіт і послуг, вартість яких є меншою за вартість, що встановлена в частині 3 статті 3 Закону України "Про публічні закупівлі" (далі - Закон), з метою відбору постачальника товару (товарів), надавача послуги (послуг)  та виконавця робіт для укладення договору, або оприлюднення звіту про укладені договори в системі електронних закупівель відповідно до Закону у разі здійснення закупівель товарів, робіт і послуг без її використання.

2. Попередньо авторизованим/авторизованим електронним майданчикам враховувати вимоги Інструкції при затверджені власних регламентів.

3. У цій Інструкції терміни вживаються в таких значеннях:

закупівля - придбання товарів, робіт і послуг, вартість яких є меншою за вартість, що встановлена в частині 3 статті 3 Закону, шляхом здійснення відбору постачальника товару (товарів), надавача послуги(послуг), виконавця робіт із використанням електронної системи закупівель для укладення договору про закупівлю;

замовник закупівлі - це замовники, визначені в частині 1 статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі" Закону, а також державні, комунальні, казенні підприємства, їхні дочірні підприємства,господарські товариства чи об’єднання, в яких державна чи комунальна частка у статутному капіталі складає 50 і більше відсотків;

не замовник в розумінні Закону України "Про публічні закупівлі" – юридичні особи, інші суб’єкти підприємницької діяльності, що не відповідають критеріям, визначеним у статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі";

учасник - фізична особа, у тому числі фізична особа-підприємець, або юридична особа, яка подала через електронну систему закупівель пропозицію для участі в закупівлі, оголошеній замовником згідно з цією Інструкцією.

Інші терміни вживаються у значенні, наведеному в Законі та Порядку функціонування електронної системи закупівель та проведення авторизації електронних майданчиків, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2016 № 166 (далі - Порядок функціонування системи).

4. Доступ користувачів до інформації про закупівлі, а також надання можливості замовнику, державним (зокрема казенним) та комунальним підприємствам, їх дочірнім підприємствам, об'єднанням підприємств, а також господарським товариствам, в яких державна або комунальна частка у статутному капіталі становить 50 і більше відсотків, проведення закупівель і учасникам брати участь у закупівлях здійснюється відповідно до Порядку функціонування системи.

5. Усі документи і відомості, пов’язані з проведенням закупівлі, у тому числі з поданням пропозицій, подаються в електронному вигляді через ЕСЗ.

6. Замовники можуть використовувати електронну систему закупівель з метою здійснення відбору постачальника товару (товарів), надавача послуг (послуги) та виконавця робіт, а також оприлюднення звітів згідно з вимогами Господарського кодексу України.

II. Порядок застосування електронної системи закупівель для проведення закупівлі

1. Замовники у разі здійснення закупівель товарів, робіт і послуг, вартість яких не перевищує 50 тисяч гривень, а також не замовники в розумінні Закону України "Про публічні закупівлі" при закупівлях на будь-які суми можуть використовувати електронну систему закупівель шляхом здійснення спрощених закупівель, або проводячи закупівлі через електронний каталог, у порядку визначеному законодавством.

2. Спрощена закупівля проводиться відповідно до статті 14 Закону України “Про публічні закупівлі”.

Генеральний директор
ДП "ПРОЗОРРО"                                              В.В. Задворний 

 

ПОКАЗАТИ БІЛЬШЕ РОЗ'ЯСНЕНЬ
Онлайн курси Prozorro
Хочете працювати в системі Prozorro, але ще не вирішили, з чого почати? Швидко дізнатись про публічні закупівлі допоможуть безкоштовні інтерактивні онлайн курси інфобоксу.
Підпишіться на розсилку від Прозорро
Ми прагнемо доставляти лише ті повідомлення, які ви хочете отримувати. Якщо вас цікавлять новини та повідомлення про щось нове на інфобоксі, залиште вашу адресу електроної пошти тут.