Наказ ДП "ПРОЗОРРО" № 18 Щодо внесення змін до Інструкції з допорогових закупівель

Лілія Кулик 18.04.2020
версія
для друку

Наказом ДП "ПРОЗОРРО" № 18  "Про внесення змін до Інструкції про порядок використання електронної системи закупівель у разі здійснення закупівель, вартість яких є меншої за вартість, що встановлена в абзацах 2 та 3 частини 1 статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі", затвердженої наказом  ДП "ПРОЗОРРО" від 19.03.2019 року №10 (зі змінами). 

Відповідно, тепер інструкція розповсюджується на допорогові закупівлі, що проводяться в разі, якщо очікувана вартість предмета закупівлі є меншою за 50 тис. грн або якщо закупівлю через систему здійснює не Замовник в розумінні Закону. Детальніше зі змінами можна ознайомитись в Наказі ДП "Прозорро" № 18 від 17.04.2020 

З Наказом № 10 Ви можете ознайомитись за посиланням.

ПОКАЗАТИ БІЛЬШЕ РОЗ'ЯСНЕНЬ
Онлайн курси Prozorro
Хочете працювати в системі Prozorro, але ще не вирішили, з чого почати? Швидко дізнатись про публічні закупівлі допоможуть безкоштовні інтерактивні онлайн курси інфобоксу.
Підпишіться на розсилку від Прозорро
Ми прагнемо доставляти лише ті повідомлення, які ви хочете отримувати. Якщо вас цікавлять новини та повідомлення про щось нове на інфобоксі, залиште вашу адресу електроної пошти тут.