Замовники мають заповнювати поле - умови оплати

Лілія Кулик 11.03.2019
замовник закупівлі
версія
для друку
Реалізація поля "Умови оплати" дозволить постачальникам шукати закупівлі з бажаними умовами оплати

У системі ProZorro з’явилося поле “умови оплати”. Відтепер інформацію про термін оплати, відсоток авансу чи післяплати можна відразу побачити на карті тендеру. Це заощадить постачальникам час у пошуку релевантних тендерів, а громадським активістам та держаудиторам допоможе оперативніше виявляти дискримінаційні умови у закупівлях.


Раніше, щоб побачити термін протягом якого установа планує розрахуватися з постачальником, потрібно було скачувати об'ємний файл тендерної документації, виділяти час на його аналіз. Тепер ця інформація буде представлена в окремому полі, що дозволить постачальникам швидше знайти фінансові умови, які пропонує замовник, та спланувати свою участь у закупівлях.

Поява поля з умовами оплати – черговий крок на шляху до електронної тендерної документації. Раніше в системі вже з'явилося поле “вид предмету закупівлі”, що дозволило замовникам обирати зі списку, що саме вони купують: товари, роботи чи послуги.

Поступово в системі з’являтиметься все більше нових полів. Тобто, все більше інформації із doc чи ж pdf-файлів тендерної документації переходитиме в машиночитаємий формат (формат, який зчитує комп’ютер). Це дозволить удосконалити пошук тендерів на сайті prozorro.gov.ua та розвинути аналітичні сервіси (приміром, bi.prozorro.org), якими часто користуються журналісти та громадські активісти для моніторингу та контролю закупівель.

На веб-порталі prozorro.gov.ua це буде виглядати так, як на малюнку нижче. 


Можливо, вас також зацікавить:
Конкурентний діалог вже в продуктиві
25.10.2016
У системі Prozorro тепер є можливість використовувати таку процедуру, як Конкурентний діалог
Тепер в bi.prozorro.org можна перевірити Постачальника по різних реєстрах
14.07.2017
Подивитись інформацію про постачальника з різних реєстрів лише в один клік - на сайті bi.prozorro.org.
Довідку з "податкової" можна отримати в електронному вигляді
10.05.2017
Довідку ДФС про відсутність заборгованості із сплати податків і зборів (обов'язкових платежів) для участі в публічних закупівлях переведено в електронний вигляд.
ПОКАЗАТИ БІЛЬШЕ
Онлайн курси Prozorro
Хочете працювати в системі Prozorro, але ще не вирішили, з чого почати? Швидко дізнатись про публічні закупівлі допоможуть безкоштовні інтерактивні онлайн курси інфобоксу.
Підпишіться на розсилку від Прозорро
Ми прагнемо доставляти лише ті повідомлення, які ви хочете отримувати. Якщо вас цікавлять новини та повідомлення про щось нове на інфобоксі, залиште вашу адресу електроної пошти тут.