При створенні закупівлі можна вказувати джерело фінансування

Лілія Кулик 11.04.2019
закупівлі
версія
для друку
Інформація про те, як оголосити закупівлю, яка буде фінансуватись за рахунок донорських коштів

Коли Замовники створюють оголошення про проведення закупівлі вони можуть заповнити поле "Джерело фінансування". Це поле важливо у випадку, коли закупівля здійснюється Замовником за кошти донорської організації.

Поле "Джерело фінансування" потрібно активувати тільки тоді, коли Замовнику необхідно вказати назву донорської організації, яка фінансує закупівлю.Наразі є можливість в джерелі фінансування обрати лише "Світовий банк" та "Глобальний фонд".

На веб-порталі prozorro.gov.ua це виглядає так, як на малюнку


Відфільтрувати всі закупівлі, що здійснюються за кошти донорів через веб-портал неможливо. проте. це можна зробити за допомогою модулю аналітики bi.prozorro.org, як саме, розглянемо покроково:

1. Зайдіть на модуль аналітики за посиланням: https://bi.prozorro.org

2.  Зайдіть у вкладку "Відбори", як це показано на малюнку, натиснувши на меню вкладок та потім обравши серед переліку "Відбори".

3. Оберіть фільтр "Джерело фінансування" та оберіть значення "Донорські кошти", як це показано на малюнку нижче.

4. За допомогою фільтрів згоди на праворуч можете відфільтрувати закупівлі та обрати ті, що Вас цікавлять, натиснувши на них.

5. Тепер перейдіть у вкладку "Тендери" та можете подивитись умови тендера, натиснувши на "Лот" або "Тендер", в новій вкладці відкриється обрана Вами закупівля на порталі prozorro.gov.ua


Можливо, вас також зацікавить:
Тепер в bi.prozorro.org можна перевірити Постачальника по різних реєстрах
14.07.2017
Подивитись інформацію про постачальника з різних реєстрів лише в один клік - на сайті bi.prozorro.org.
Довідку з "податкової" можна отримати в електронному вигляді
10.05.2017
Довідку ДФС про відсутність заборгованості із сплати податків і зборів (обов'язкових платежів) для участі в публічних закупівлях переведено в електронний вигляд.
Довідку про несудимість можна замовити онлайн
25.09.2017
З 22 вересня 2017 року Довідку про відсутність судимості можна замовити онлайн.
ПОКАЗАТИ БІЛЬШЕ
Онлайн курси Prozorro
Хочете працювати в системі Prozorro, але ще не вирішили, з чого почати? Швидко дізнатись про публічні закупівлі допоможуть безкоштовні інтерактивні онлайн курси інфобоксу.
Підпишіться на розсилку від Прозорро
Ми прагнемо доставляти лише ті повідомлення, які ви хочете отримувати. Якщо вас цікавлять новини та повідомлення про щось нове на інфобоксі, залиште вашу адресу електроної пошти тут.