Нерезиденти ще трьох країн світу зможуть взяти участь у торгах ProZorro

Лілія Кулик 27.02.2019
нерезиденти постачальник
версія
для друку
Відтепер нерезиденти з Аргентини, Йорданії та Киргистану зможуть подати свої пропозиції для участі у тендерах ProZorro.

Відтепер нерезиденти з Аргентини, Йорданії та Киргистану зможуть подати свої пропозиції для участі у тендерах ProZorro. В систему додано реєстри даних країн (аналог нашого ЄДРПОУ), що дозволяє іноземному постачальнику, який не має філії або представництва в Україні, взяти участь у публічних закупівлях.

Іноземний постачальник поступово, але заходить на тендери в ProZorro. Цьому сприяє доступність інформації про закупівлі в онлайн-режимі та можливість дистанційної участі. Досвід перемог в ProZorro вже мають нерезиденти з понад 30 країн світу. Географія обширна: починаючи від Канади та Ірландії і закінчуючи Індією та Малайзією.

За час функціонування системи нерезиденти уклали договорів на понад 11.5 млрд грн. Лідером за сумою контрактів нерезидентів є Китай ― загальна сума договорів становить 7,7 млрд гривень. За ним слідує Німеччина, нерезиденти якої уклали договорів на понад 1 млрд гривень. Далі ― Італія з сумою договорів у 684 млн грн, США ― 386 млн гривень, Литви ― 377,8 млн грн.

Найактивніше нерезиденти брали участь у торгах на закупівлю послуг у сфері нафтогазової промисловості, будівельних робіт та поточного ремонту, промислової техніки, лабораторного та високоточного обладнання.

Наразі в систему додано реєстри вже 76 країн.

Можливо, вас також зацікавить:
Тепер в bi.prozorro.org можна перевірити Постачальника по різних реєстрах
14.07.2017
Подивитись інформацію про постачальника з різних реєстрів лише в один клік - на сайті bi.prozorro.org.
Конкурентний діалог вже в продуктиві
25.10.2016
У системі Prozorro тепер є можливість використовувати таку процедуру, як Конкурентний діалог
Довідку з "податкової" можна отримати в електронному вигляді
10.05.2017
Довідку ДФС про відсутність заборгованості із сплати податків і зборів (обов'язкових платежів) для участі в публічних закупівлях переведено в електронний вигляд.
ПОКАЗАТИ БІЛЬШЕ
Онлайн курси Prozorro
Хочете працювати в системі Prozorro, але ще не вирішили, з чого почати? Швидко дізнатись про публічні закупівлі допоможуть безкоштовні інтерактивні онлайн курси інфобоксу.
Підпишіться на розсилку від Прозорро
Ми прагнемо доставляти лише ті повідомлення, які ви хочете отримувати. Якщо вас цікавлять новини та повідомлення про щось нове на інфобоксі, залиште вашу адресу електроної пошти тут.