Наказ Мінекономрозвитку № 648 "Про веб-портал Уповноваженого органу з питань закупівель"

Мінекономіки 18.03.2016
наказ МЕРТУ
версія
для друку
Наказ МЕРТУ 07.04.2020 № 648

МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

07.04.2020  № 648

Про веб-портал Уповноваженого органу з питань закупівель

Відповідно до пунктів 1 і 6 частини першої статті 9 Закону України "Про публічні закупівлі" (у редакції Закону України від 19.09.2019 № 114-IX "Про внесення змін до Закону України "Про публічні закупівлі" та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель") НАКАЗУЮ:

1. Визначити інформаційно-телекомунікаційну систему "PROZORRO" (за адресою в мережі Інтернет: www.prozorro.gov.ua) веб-порталом Уповноваженого органу з питань закупівель (далі - веб-портал).

2. Визначити відповідальним за забезпечення функціонування та наповнення веб-порталу ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПРОЗОРРО".

3. Визнати такими, що втратили чинність, накази Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 18.03.2016 № 473 "Про визначення веб-порталу Уповноваженого органу з питань закупівель у складі електронної системи закупівель та забезпечення його функціонування" та від 23.08.2016 № 1398 "Про внесення зміни до пункту 2 наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 18.03.2016 № 473".

4. Цей наказ набирає чинності з дня його підписання та вводиться в дію разом з уведенням в дію Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про публічні закупівлі" та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель".

5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Міністр розвитку економіки,
торгівлі та сільського
господарства України                                                                І. Петрашко

ПОКАЗАТИ БІЛЬШЕ РОЗ'ЯСНЕНЬ
Онлайн курси Prozorro
Хочете працювати в системі Prozorro, але ще не вирішили, з чого почати? Швидко дізнатись про публічні закупівлі допоможуть безкоштовні інтерактивні онлайн курси інфобоксу.
Підпишіться на розсилку від Прозорро
Ми прагнемо доставляти лише ті повідомлення, які ви хочете отримувати. Якщо вас цікавлять новини та повідомлення про щось нове на інфобоксі, залиште вашу адресу електроної пошти тут.