10.04.2020 ДП "Прозорро"

Види закупівель. Який вид закупівлі обрати Замовнику

Допомога Замовнику при обранні типу закупівлі

Не можете визначитись, яку процедуру проводити? Тоді наші схеми саме для Вас. Подивіться очікувану вартість Вашого предмету закупівлі (детальніше про порядок визначення предмета закупівлі Ви можете прочитати в  статті), оберіть одне з чотирьох полей та перейдіть за стрілочками. Все просто, хіба не так?

Для зручності ми розділили схеми.

1. Для Замовників (умовно їх можна назвати "звичайні" Замовники)

2. Для Замовників, що діють в окремих сферах господарювання 

Ця схема для "звичайних" ЗамовниківЦя схема для Замовників, що діють в окремих сферах господарювання


Зверніть увагу, що зараз замовники можуть використовувати Prozorro Market для закупівель до 50 тисяч гривень, а після виходу відповідної постанови від Кабміну — до 200 тисяч гривень.

Не Замовники в розумінні Закону, що здійснюють закупівлі до 50 тисяч мають проводити допорогову закупівлю, а не спрощену. Як обрати такий вид закупівлі ви можете уточнити у служби підтримки свого майданчику.


Більш детально про процедури закупівель:

-  спрощені закупівлі;

звіт про догововір про закупівлю;

відкриті торги;

переговорна процедура закупівлі;

конкурентний діалог.

процедури, пороги закупівель, замовник, планування,

Коментарі

Андрій 2021-06-14 13:17:41
Чому на майданчику е-тендер відсутній тип процедури "Запит ціни пропозиції на Прозорро маркет"? Коли зателефонувати до них ,відповідь проста : -Ми самостійно не визначаємо, які стрічки можуть мати місце для вибору типу процедури. То чи не легше не ускладнювати людям життя, зробити ту довбану стрічку з написом про реальний тип закупівлі, а не вгадувати разом з google/