Звіт про укладений договір

ДП "Прозорро" 05.01.2018
звіт про укладений договір звіт допорогові закупівлі замовник пороги закупівель процедури процедура
версія
для друку
Особливості процедури "Звіт про укладений договір"

Якщо вартість предмета закупівлі за рік більша за 50 тис грн і нижча порогів, визначених Законом України “Про публічні закупівлі”, Ви маєте право провести допорогову процедуру закупівлі або публікувати звіт про укладений договір (далі - Звіт).

В системі немає обмеження мінімальної суми звіту, тобто Ви маєте технічну можливість опублікувати звіт по договору навіть на 1 копійку.

Ви самостійно обираєте, в який спосіб проходитиме процедура закупівлі. Але майте на увазі, що звіт про укладений договір є неконкурентною процедурою закупівлі, яка часто привертає увагу та перевіряється контролюючими органами та громадськістю. В той час, як проведення допорогової процедури закупівлі збільшує довіру до Замовника та покращує його імідж.

Органи місцевого самоврядування приймають рішення, згідно яких всі підприємства, що їм підпорядковуються, зобов’язані проводити допорогові процедури закупівлі замість укладення прямих договорів та публікації по них Звітів.

Наприклад, згідно такого рішення, прийнятого КМДА, всі підзвітні їм підприємства мають проводити свої закупівлі від 3000 грн у вигляді допорогової процедури закупівлі.

Тож, перш ніж публікувати звіт про укладений договір, перевірте наявність/відсутність схожого рішення у Вашому населеному пункті.


Строки публікації звіту про укладений договір

Звіт про укладений договір має бути опублікований в системі протягом одного дня з дня укладення договору. Це зазначено в частині 1 статті 10 Закону.

Згідно зі статтею 253 Цивільного кодексу України перебіг строку починається з наступного дня після відповідної календарної дати або настання події, з якою пов'язано його початок. Тобто, якщо Ви сьогодні уклали договір, то опублікувати звіт можна як сьогодні, так і завтра.  

Також зважте на те, що мова йде про календарні дні, а не робочі. Тому строки публікації, якщо припадають на вихідний чи святковий день, то не переносяться.


Де можна знайти форму звіту про укладений договір та як його опублікувати

Форма звіту про укладений договір затверджена Наказом Мінекономрозвитку № 490 від 22.03.2016. Спосіб публікації звіту аналогічний до публікації оголошення про закупівлю.

Щоб опублікувати звіт про укладений договір Вам необхідно:

  1. Зайти в особистий кабінет на майданчику.
  2. Натиснути кнопку “Створити процедуру закупівлі".
  3. Обрати тип процедури “Звіт про укладений договір”.
  4. Заповнити всі поля в формі, що Вам буде запропоновано* (основну інформацію про предмет закупівлі, переможця та договір).
  5. Накласти ЕЦП та натиснути кнопку “Завершити процедуру”.

*Ціна за одиницю товару - це опціональне поле, заповнюється суб’єктами, визначеними у статтях 75, 77-79 Господарського кодексу України.

А через деякий час перевірити на сайті prozorro.gov.ua, чи опубліковано Ваш звіт.

При внесенні інформації по договору Ви матимете можливість прикріпити укладений договір.

Уважно перевіряйте всю інформацію, що вносите. Після публікації Звіту та накладання ЕЦП змінити інформацію в звіті чи видалити його буде неможливо.

Робота з договором

Коли Ви вносите зміни в договір, по якому оприлюднено Звіт, у Вас є технічна можливість опублікувати в системі повідомлення про внесення цих змін/розірвання договору. Також Ви можете опублікувати звіт про виконання договору. Дану інформацію Ви публікуєте за бажанням, адже Закон не зобов’язує цього робити.

Коментарі

До цієї статті ще немає коментарів. Станьте першим.

Можливо, вас також зацікавить:
Звіт про укладений договір для Постачальників
Постачальнику 29.03.2018
Особливості процедури "Звіт про укладений договір"
Процедура "Допорогові закупівлі" для Постачальників
Постачальнику 14.02.2017
Детальний опис процесу проведення допорогової закупівлі, права та обов'язки Постачальника, на кожному з етапів цього процесу.
ПОКАЗАТИ БІЛЬШЕ СТАТЕЙ
Підпишіться на розсилку від Прозорро
Ми прагнемо доставляти лише ті повідомлення, які ви хочете отримувати. Якщо вас цікавлять новини та повідомлення про щось нове на інфобоксі, залиште вашу адресу електроної пошти тут.
Не змогли знайти потрібну інформацію?
Ми допоможемо!
Дякуємо, ми зв'яжемося з вами
найближчим часом