11.02.2020 Лілія Кулик

Що таке спрощені закупівлі і чим вони відрізняються від допорогових

Детальний розгляд спрощеної процедури закупівлі

Що таке спрощені закупівлі
Публікація оголошення про проведення спрощеної закупівлі
Період уточнень
Період подання пропозицій
Розгляд пропозицій
Відхилення пропозиції
Укладання договору про закупівлю
Відміна спрощеної закупівлі
Внесення змін до договору та звіт про виконання

Що таке спрощені закупівлі

В новій редакції Закону України “Про публічні закупівлі”, яка вступить в дію 19 квітня 2020 року з'являється поняття спрощених закупівель. Почнемо з того, що ж таке спрощені закупівлі. Згідно статті 1 нової редакції Закону

Спрощена закупівля - придбання замовником товарів, робіт і послуг, вартість яких дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень та є меншою за вартість, що встановлена у пунктах 1 і 2 частини першої статті 3 цього Закону*;

*для замовників, визначених пунктами 1-3 частини першої статті 2  Закону, за умови що вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 200 тисяч гривень, а робіт - 1,5 мільйона гривень;
для замовників, визначених пунктом 4 частини першої статті 2 Закону, за умови що вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 1 мільйон гривень, а робіт - 5 мільйонів гривень.

Детальна інформація про те, як проводяться спрощені закупівлі наведена в статті 14 нової редакції Закону.

Ця процедура дуже схожа на допорогову закупівлю, але має багато особливостей, тож давайте по них і пройдемось.

Публікація оголошення про проведення спрощеної закупівлі

Оголошення про проведення спрощеної закупівлі та проект договору про закупівлю - не пізніше ніж за шість робочих днів до кінцевого строку подання пропозицій.

Тут варто звернути увагу, на те, що разом з оголошенням про закупівлю вам потрібно одразу публікувати і проект договору, чого не було в допорогових закупівлях.

Період уточнень

Період уточнень має тривати не менше трьох робочих днів. В цей час постачальники мають право звернутись з питанням чи вимогою до Замовника.

При цьому, Замовник протягом одного робочого дня з дня їх оприлюднення зобов’язаний надати роз’яснення на звернення учасників спрощеної закупівлі, які оприлюднюються в електронній системі закупівель, та/або внести зміни до оголошення про проведення спрощеної закупівлі, та/або вимог до предмета закупівлі. 

Тож тепер відповідь на питання та вимогу є обов’язковою.

Ще одна новинка - в разі внесення змін до оголошення про проведення спрощеної закупівлі строк для подання пропозицій продовжується замовником в електронній системі закупівель не менше ніж на два робочі дні.

Період подання пропозицій

Як і в допороговій процедурі закупівлі, в період подання пропозиції вже немає можливості вносити зміни в умови тендеру. А в разі подання 1 пропозиції, процедура одразу переходить на стадію розгляду пропозиції постачальника.

Розгляд пропозицій

Якщо ж пропозицій 2 або більше, то розгляд пропозицій розпочинається після проведення аукціону.

Строк розгляду найбільш економічно вигідної пропозиції не повинен перевищувати п’ять робочих днів з дня завершення електронного аукціону.

Якщо Замовник відхиляє найбільш економічно вигідну пропозицію, то система надає йому наступну за ціною пропозицію і Замовник знову має 5 робочих днів на розгляд пропозиції. При цьому, він, звісно, може це зробити і швидше, наприклад, за 1 день.

Відхилення пропозиції

Серед досить стандартних підстав для відхилення, таких як пропозиція не відповідає умовам, визначеним в оголошенні про закупівлю, ненадання тендерного забезпечення та відмова постачальника від укладання договору, є одна нова:

учасник протягом одного року до дати оприлюднення оголошення про проведення спрощеної закупівлі відмовився від підписання договору про закупівлю (у тому числі через неукладення договору з боку учасника) більше двох разів із замовником, який проводить таку спрощену закупівлю.

Тож, Замовник може відхилити такого недобросовісного Постачальника, який протягом 1 року до дня оголошення спрощеної закупівлі брав участь в торгах Замовника та потім більше 2 разів відмовлявся від підписання договору. 

Інформацію про відхилення пропозиції Замовник має опублікувати в системі протягом одного дня з дня прийняття рішення. Ну і звісно, коли Замовник застосовує таку підставу, то в протоколі він може дати номери закупівель в яких Постачальник відмовився від підписання договору, як обгрунтування відхилення.

Учасник, пропозиція якого відхилена, може звернутися до замовника з вимогою надати додаткову аргументацію щодо причин невідповідності його пропозиції умовам, визначеним в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі, та вимогам до предмета закупівлі.

Замовник зобов’язаний надати відповідь на таке звернення не пізніше ніж через три робочих дні з дня його надходження.

Укладання договору про закупівлю

Замовник укладає договір про закупівлю з учасником, який визнаний переможцем спрощеної закупівлі, не пізніше ніж через 20 днів з дня прийняття рішення про намір укласти договір про закупівлю. В Законі також немає обмеження стосовно строку раніше за який не можна укласти договір. Тож Замовник може укласти договір, наприклад і на 3 день після повідомлення про намір укласти договір.

Головне не забути опублікувати договір про закупівлю та всі додатки до нього - протягом трьох робочих днів з дня його укладення.

Договір про закупівлю укладається згідно з вимогами статті 41 цього Закону.

Відміна спрощеної закупівлі

Замовник відміняє спрощену закупівлю, якщо:

  • відсутня подальша потреба в закупівлі
  • неможиво усунути порушення законодавства
  • були скорочені видатки

В такому разі Замовник протягом одного робочого дня з дня прийняття такого рішення публікує на порталі повідомлення про відміну.

Процедура відміняється автоматично в разі:

1) відхилення всіх пропозицій;

2) відсутності пропозицій учасників для участі в ній.

В цьому разі повідомлення про відміну публікується електронною системою закупівель протягом одного робочого дня з дня автоматичної відміни спрощеної закупівлі.

Внесення змін до договору та звіт про виконання

В новій редакції Закону договір про закупівлю - господарський договір, що укладається між замовником і учасником за результатами проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі та передбачає платне надання послуг, виконання робіт або придбання товару.

Відповідно договір за результатами проведення спрощеної закупівлі укладається згідно з вимогами статті 41 Закону.

Потрібно публікувати:

  • повідомлення про внесення змін до договору та зміни до договору у випадках, передбачених частиною п’ятою статті 41 цього Закону - протягом трьох робочих днів з дня внесення змін

  • звіт про виконання договору про закупівлю - протягом 20 робочих днів з дня закінчення строку дії договору про закупівлю або його виконання сторонами, або його розірвання;


допорогові закупівлі, спрощені закупівлі, Закон України про публічні закупівлі,

Коментарі

Лера
Ліля, Доброго дня! Питання про початковий строк укладання договору про спрощену закупівлю: У журналі «Держзакупівлі» за січень 2020 наявна стаття Ярослави Дуброви, в якій вона акцентує на тому, що у частині 5 ст. 33 Закону немає згадки про, те що заборона укладати договір про закупівлю поширюється тітьки на процедури закупівлі, зокрема відкриті торги. Тож Вона, робить висновок, що обмеження щодо строку неукладання договору про закупівлю в частині 5 ст.33 Закону поширюється й на спрощені закупівлі. А саме, що договір за результатами спрощеної закупівлі укладається не раніше ніж через 10 днів з дати оприлюднення у Рrozorro повідомлення про намір. Надайте роз’яснення, на який день, можна укладати договір після публікації повідомлення про намір укласти договір за результатом спрощеної закупівлі?
Віктор
пояснять, будь ласка, різницю між "протягом одного робочого дня" та "протягом одного (іноді додають "календарного") дня" ?
Анна
Віктор, к календарним дням відносять і вихідні, робочі це лише пн-пт
Катя
Доброго дня! Дуже потрібна допомога новачку у закупівлях. Бюджетній організації виділено кошторисом на рік 120 000 грн. по КЕКВ 2210 та 50 000 грн. по КЕКВ 2260 на закупівлю автозапчастин. За ДК-021:2015 це коди 3431, 3432 та 3433. Питання: 1.Потрібно укладати окремо договір під кожний код? 2.Якщо сумарна (тобто річна) сума закупівлі за кожним кодом окремо буде більша за 50 тис. грн., то проводити спрощену закупівлю? Чи можна до 19.04.2020 провести закупівлю, виклавши Звіт про укладений договір? Чи це вже є помилкою?
Юрій
Катя,
Вікторія
Чи буде існувати така процедура як "допорогова закупівля"? Наприклад якщо ми хочемо проводити закупівлю на суми менші ніж 50 тис грн? І як бути з тими держ.підприємствами, які ініціативно використовують Прозорро в рамках Інструкції №10 від 19.03.2019?
Ліля
Вікторія, допорогової не буде. Замість неї буде спрощена
Валентина
Де можна взяти оновлену примірну документацію на спрощену закупівлю і на інші закупівлі?
Андрій
Не доброго коронавірусного дня! Вважаю, що тому хто придумав оприлюднювати зміни договорів та звіти про виконання договорів по спрощених закупівлях треба вбити цвях в голову. Це найдурніша зміна до Закону. Нажаль набрані профани в державних органах часто поняття зеленого не мають щодо наслідків прийнятих ними рішень
Олена
Доброго дня! не можу знайти відповідь на запитання: "Як діяти у разі, якщо спрощена процедура на закупівлю одного одного і того ж предмета закупівлі двічі не відбулась у разі відсутності пропозицій учасників для участі в ній?"
Ліля
Олена, відповідь на ваше запитання є в іншій нашій статті https://infobox.prozorro.org/articles/osoblivosti-provedennya-zakupivel-na-doporogovi-sumi В такому разі можна опублікувати звіт про договір про закупівлю.
Лера
Відповідно до частини 5 ст. 33 Закону № 144-ІХ, договір про закупівлю не може бути укладено раніше ніж через 10 днів з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, а згідно п.6 частини 1 ст. 1 цього Закону, договір про закупівлю - господарський договір, що укладається між замовником і учасником за результатами проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі та передбачає платне надання послуг, виконання робіт або придбання товару. Підкажіть будь ласка, чому Ви вважаєте, що п.5 ст. 33 Закону не відноситься до спрощенної процедури?
Ліля
Лнра, ну, це особиста думка Ярослави. Я навмисне запитувала у колег з департаменту з цього приводу і вони мають таку саму думку, як і те, про що я вам написала вище. Також плануються зміни в Закон, щоб біль точно про це написати саме в Законі, щоб не було подвійного трактування цієї норми
Оксана
Ліля, Повідомлення про намір укладання договору стосується спрощеної закупівлі в тому числі. Єдина стаття, яка регулює повідомлення про намір це 33. Там йдеться і про процедурні торги і в тому числі про спрощену (незважаючи на те, що це розділ про ВТ) Тож, ймовірно все ж таки заборона укладання договору раніше ніж 10 дн. стосується і спрощених закупівель
Ліля
Лнра, Це особиста думка Ярослави. Уповноважений орган має іншу думку з цього приводу, я написала, яку саме. Також, щоб уникнути різних трактувань цієї норми будуть внесені зміни в Закон: http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=67739
Ліля
Оксана, подивіться, будь ласка, на формулювання. 10 днів дається на оскарження, в спрощених закупівлях немає оскарження. Також, щоб уникнути різних трактувань цієї норми будуть внесені зміни в Закон: http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=67739
Александр
Ліля, є таке прислів'я: "сім разів відмір, один раз відріж". Отже, ще раз переконуюсь у відсутності у законотворців цілістного бачення питання щодо публічних закупівель та вісутніості систмного підходу до нього. Підтвердженням є висновок Головного науково-експертного управління від 31.01.2020 до зазначеного законопроекту http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=67739. Вже відверто співчуваю цим "номотворцям", які не володіють а ні предметом, а ні механізмом регулювання цього предмету.
Олександр Олещенко
Ліля, на сьогоднішній день оскарження в спрощених закупівлях передбачені п.20, ст.14 Закону. Тому і виникають питання щодо вимог ст.33, п.5, де учаснику надається право на оскарження рішень замовника.
Олександр Олещенко
Ліля, Так, ст.33 знаходиться в розділі "Відкриті торги", але вона встановлює порядок прийняття рішення про намір укласти договір про закупівлю як для процедури "відкриті торги" так і для спрощеної закупівлі. В ст.14 Закону не йде мова про порядок прийняття рішення про намір укласти договір, про складові повідомлення про намір укласти договір та інше. Тому, я вважаю, що п.5, ст.33 Закону необхідно застосовувати як до процедури відкритих торгів так і до спрощеної закупівлі і ніяких змін до Закону вносити не треба
Ліля
Олександр Олещенко, я вже писала вище, що законотворці мали на увазі, що цей пункт не розповсюджується на спрощені закупівлі, адже це значно подовжує спрощену закупівлю.
Ліля
Лера, тому що стаття 33 знаходиться в розділі IV ВІДКРИТІ ТОРГИ. Відповідно, вона не розповсюджується на спрощені закупівлі. https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/114-20/stru#Stru
Лера
Ліля, Тоді, чому пункти 1,2,3,4,7 відносяться, а 5й ні?
Ліля
Лера, насправді, якщо Ви подивитесь на всі пункти, які Ви пепечислили, то скрізь де мова йде про спрощену закупівлю про це зазначено. Інформація про укладання договору за результатами спрощеної закупівлі якраз наведена в статті 14, а не в статті 33
Лера
Ліля, Якщо розглядати, що за результатами спрощеної закупівлі укладається договір про закупівлю (п.6 частини 1 ст 1 Закону) та вразі укладання договору про закупівлю раніше ніж за 10 днів, виникає питання, щодо нікчемності договору про закупівлю відповідно до п.4 частини 1 ст. 43 Закону: 1 – чи буде вважатися договір нікчемним (відповідно до п.4 частини 1 ст. 43 Закону), 2 - як на це будить дивитися контролюючі органи, бо відповідальність за це лягає на плечі Уповноважених осіб?
Ліля
Лера, не думаю, що договір буде вважатись нікчемним. Якщо подивитись на 5 пункт, то там говориться "З метою забезпечення права на оскарження рішень замовника". Органом оскарження є АМКУ. А в АМКУ можна подати скаргу тільки в понадпороговій процедурі закупівлі. Відповідно в спрощеній закупівлі немає часу для оскарження. Тобто договір може бути укладений після повідомлення про намір укласти договір А з приводу контролюючих органів, то сподіваюсь, що вони правильно будуть читати нову редакцію Закону :)
Лера
Ліля, Дякую за роз'яснення
Лнра
Ліля, Доброго дня! В продовження мого питання про початковий строк укладання договору про спрощену закупівлю: У журналі «Держзакупівлі» за січень 2020 наявна стаття Ярослави Дуброви, в якій вона акцентує на тому, що у частині 5 ст. 33 Закону немає згадки про, те що заборона укладати договір про закупівлю поширюється тітьки на процедури закупівлі, зокрема відкриті торги. Тож Вона, робить висновок, що обмеження щодо строку неукладання договору про закупівлю в частині 5 ст.33 Закону поширюється й на спрощені закупівлі. А саме, що договір за результатами спрощеної закупівлі укладається не раніше ніж через 10 днів з дати оприлюднення у Рrozorro повідомлення про намір. Надайте роз’яснення, на який день, можна укладати договір після публікації повідомлення про намір укласти договір за результатом спрощеної закупівлі?
Ольга
Якщо застосування спрощеної закупівлі відбувається з =>50 тисяч гривень, який тип процедури обирати уповноваженій особі після 19.04.2020 р. при купівлі предметів закупівель, вартість яких менше 50 тис.грн. на момент оголошення, але враховуючи суми (договори вже укладені) до вспупу Закону в дію перевищують 50 тис. грн. Наприклад, установа закупила бензин на суму 35 тис.грн. в січні 2020 р. В липні 2020 р. буде закупівля бензину на 30 тис. грн. Оголощувати спрощену на 30 тис. грн. чи прямий договір зі звітом?
Екатерина
Добрий день! Якщо на один предмет закупівлі виділено на початку року 65 тис. грн., і вже на 10 тис. грн., заключено прямий договір з процедурою "Звіт про укладений договір" в лютому. Такаж закупівля на 10 тис грн планується наприкінці квітня, та на 45 тис. грн., на початку травня . Скажіть будь ласка, які види процедур потрібно буде обирати на дві інші процедури? Заключити ці два договори до 19 квітня і викласти звіти, чи оголошувати спрощену закупівлю після 19 квітня?
Ольга
Екатерина, якщо до 19.04.2020 р., то Ви можете обирати: або прямий договір зі звітом, або допорогова закупівля через систему. А після 19-го тільки Спрощена обов`язково
Александр
Ірина, а в якому нормативному акті визначена така бредотна єрунда про сумарне визначення на рік вартості предмету закупівлі за одним кодом ДК?
Олександр
Александр, "така бредотна єрунда про сумарне визначення на рік" регламентується Законом "Про публічні закупівлі"
Ірина
Екатерина, Якщо сумарна сума закупівлі за кодом ДК буде від 50 до 200 т.грн., то необхідно проводити спрощену закупівлю.