Щодо надання узагальнених рекомендацій для складання тендерної документації

Мінекономіки 16.11.2017
інфолист тендерна документація
версія
для друку
Інфолист МЕРТУ № 3304-06/41825-06 від 16.11.2017

В листі висвітлене таке питання:

1. Щодо надання узагальнених рекомендацій для складання тендерної документації
http://infobox.prozorro.org/knowledge-base/view/898?q= (адреса посилання для копіювання в буфер обміну)

Органи державної влади, органи місцевого

самоврядування, установи, організації,

підприємства та інші суб'єкти

сфери публічних закупівель

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України на численні звернення суб’єктів сфери публічних закупівель щодо застосування законодавства повідомляє.

Закон України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Ураховуючи, що відповідно до статті 8 Закону однією з основних функцій Уповноваженого органу є надання узагальнених відповідей рекомендаційного характеру щодо застосування законодавства у сфері закупівель, Міністерством підготовлені узагальнені рекомендації для замовників щодо складання тендерної документації та  додаткова інформація щодо вимог законодавства, яка може використовуватись під час розроблення тендерної документації.

Принагідно інформуємо, що узагальнені рекомендації для замовників щодо складання тендерної документації, додатково розміщені у зручному форматі на ресурсі ДП Прозорро за посиланням http://infobox.prozorro.org/knowledge-base/view/898?q=.

Одночасно зазначаємо, що листи Міністерств не встановлюють норм права, носять виключно рекомендаційний та інформативний характер.

Додатки: на 23 арк.

Директор департаменту

регулювання публічних закупівель 

Міністерства економічного розвитку і торгівлі України                                                    Лілія ЛАХТІОНОВА

Можливо, вас також зацікавить:
Щодо розробки тендерної документації
07.02.2017
Інфолист МЕРТУ № 3302-06/3812-06 від 07.02.2017 року
Щодо здійснення закупівель замовниками
29.04.2016
Інфолист МЕРТУ № 3302-06/12875-06 від 29.04.2016
ПОКАЗАТИ БІЛЬШЕ РОЗ'ЯСНЕНЬ
Онлайн курси Prozorro
Хочете працювати в системі Prozorro, але ще не вирішили, з чого почати? Швидко дізнатись про публічні закупівлі допоможуть безкоштовні інтерактивні онлайн курси інфобоксу.
Підпишіться на розсилку від Прозорро
Ми прагнемо доставляти лише ті повідомлення, які ви хочете отримувати. Якщо вас цікавлять новини та повідомлення про щось нове на інфобоксі, залиште вашу адресу електроної пошти тут.