Професійний стандарт для професії «Фахівець з публічних закупівель»

Мінекономіки 21.02.2019
закупівлі мерту
версія
для друку
Професійний стандарт для професії «Фахівець з публічних закупівель», який конкретизує набір знань, умінь, трудових функцій та компетенцій фахівців

Одним з напрямків, над яким працює команда Мінекономрозвитку в рамках реформування публічних закупівель є професіоналізація цієї сфери.

Наразі чинне законодавство потребує внесення змін в частині розроблення нового підходу до організації закупівельної діяльності професійними фахівцями із публічних закупівель. Тому для поступового переходу на новий формат роботи важливим етапом стала розробка та затвердження професійного стандарту для професії «Фахівець з публічних закупівель», який конкретизує набір знань, умінь, трудових функцій та компетентностей фахівців.

Що це принесе для сфери закупівель:

  • сприятиме узгодженому розумінню вимог до всіх, хто займається закупівлями;
  • визначатиме чіткі кваліфікаційні вимоги до фахівців з публічних закупівель;
  • створить передумови для спрощення переходу від роботи тендерних комітетів до фахівців із публічних закупівель, які виступатимуть уповноваженими особами.

Наразі Професійний стандарт отримав позитивний висновок Науково-дослідного інституту праці і зайнятості населення Мінсоцполітики і НАН України та затверджений наказом Міністерства соціальної політики України від 18.02.2019 №234 «Про затвердження професійного стандарту «Фахівець з публічних закупівель».
З професійним стандартом можна ознайомитись за посиланням: http://www.me.gov.ua/Documents/List?lang=uk-UA&id=580a7068-099a-492e-803e-1d090574e49b&tag=ProfesiinaPidgotovkaFakhivtsiv--

ПОКАЗАТИ БІЛЬШЕ РОЗ'ЯСНЕНЬ
Онлайн курси Prozorro
Хочете працювати в системі Prozorro, але ще не вирішили, з чого почати? Швидко дізнатись про публічні закупівлі допоможуть безкоштовні інтерактивні онлайн курси інфобоксу.
Підпишіться на розсилку від Прозорро
Ми прагнемо доставляти лише ті повідомлення, які ви хочете отримувати. Якщо вас цікавлять новини та повідомлення про щось нове на інфобоксі, залиште вашу адресу електроної пошти тут.