Повернення аукціонів в систему

Ірина Литвинчук 21.06.2023
версія
для друку

Відповідно до змін до Постанови №1178, а саме пункту 37 Постанови за обґрунтованим рішенням замовника відкриті торги можуть бути проведені без застосування електронного аукціону. Дане рішення формується Замовником у довільній формі, та він може додати його при публікації самого оголошення разом із переліком документів. Відповідно до цього ДП “Прозорро” було розроблено функціонал, який дозволить замовникам обирати - проводити закупівлі з аукціоном чи без аукціону. Згідно з Постановою №1178 Замовник  повинен мати в системі обирати з 19 травня 2023 року.

Технічно це буде реалізовано так:

  • закупівля за замовчуванням буде створюватись з аукціоном;
  • щоб в вашій закупівлі не було аукціону, під час її створення необхідно поставити відповідну позначку та оформити відповідне обгрунтування;
  • якщо ви позначку не поставите, закупівля створиться з аукціоном.

   Для того, щоб замовники вже з 19 травня мали можливість обирати закупівля буде з аукціоном чи без, вихід зазначеного функціоналу в продуктивне середовище відбудеться 18 травня 2023 року після завершення робочого дня, а саме після 20:00.

   Звертаємо увагу Замовників, якщо ви будете створювати торги 18 травня з 20:00  до 23:59:59, то не забудьте відключити аукціон в закупівлі, адже закупівлі, що створені до 19 травня ще повинні проходити без аукціону, відповідно до законодавства. 

   Онлайн курси Prozorro
   Хочете працювати в системі Prozorro, але ще не вирішили, з чого почати? Швидко дізнатись про публічні закупівлі допоможуть безкоштовні інтерактивні онлайн курси інфобоксу.
   Підпишіться на розсилку від Прозорро
   Ми прагнемо доставляти лише ті повідомлення, які ви хочете отримувати. Якщо вас цікавлять новини та повідомлення про щось нове на інфобоксі, залиште вашу адресу електроної пошти тут.