Коли можна вносити зміни в річний план

Лілія Кулик 05.11.2019
річний план планування реєстрація у системі
версія
для друку
Чи можна вносити зміни в річний план після оголошення процедури закупівлі

1 листопада в системі Прозорро було реалізовано функціонал згідно якого для планів закупівлі вводиться статус. Детальніше про розробку Ви можете прочитати за посиланням: Річний план та його статуси

Згідно цієї розробки план має статуси:

- запланований;

- оголошено тендер;

- скасований.

статуси плану

Вносити зміни в річний план у Вас є можливість тільки коли Ваш план знаходиться в статусі "Чернетка" або "Запланований". 

Важливо! В план, що в статусі "Оголошено тендер" та "Скасований" неможливо внести зміни.

Після реалізації даної розробки Замовники часто звертаються з запитанням, чому не можна вносити зміни в план по якому оголошений тендер, адже раніше можна було. Насправді на думку Уповноваженого органу зміни в план після оголошення тендеру не можна було вносити і раніше. Чому?

Згідно роз'яснення Мінекономіки оскільки відповідно до статті 4 Закону закупівля здійснюється відповідно до річного плану, складання річного плану (додатку до річного плану) та внесення до нього змін є передумовою здійснення закупівель та передує їх проведенню.

Отже, орієнтовний початок проведення процедури закупівлі, очікувана вартість предмета закупівлі у річному плані зазначається на момент, що передує проведенню відповідної процедури закупівлі.

Тобто, спочатку план, а вже потім закупівля. З даним роз'ясненням Ви можете ознайомитись за посиланням. Тож враховуйте це під час здійснення закупівель.

Також варто зазначити, що можливість змінити статус плану у Вас з'явилась і в старих закупівлях по яких навіть вже був оголошений тендер. Вносити зміни в ті плани немає потреби. Змінювати статус плану Ви маєте тільки щодо тих закупівель, які оголошені після 1 листопада 2019 року. 

Сподобалось 12
Не сподобалось 8
Поділитися:

Коментарі

До цієї статті ще немає коментарів. Станьте першим.

Підпишіться на розсилку від Прозорро
Ми прагнемо доставляти лише ті повідомлення, які ви хочете отримувати. Якщо вас цікавлять новини та повідомлення про щось нове на інфобоксі, залиште вашу адресу електроної пошти тут.