22.03.2016 ДП "Прозорро"

Рівні акредитації майданчиків

Про значення першого, другого, третього та четвертого рівнів акредитації майданчиків Прозорро

Що Вам необхідно знати про рівні акредитації майданчиків?

Перш за все те, що Ви можете оголошувати свою закупівлю тільки через акредитований майданчик.

Давайте розберемось, що ж це за рівні акредитації, скільки їх, і що це означає для Вас. Всього є 4 рівні акредитації, всі вони наведені в таблиці нижче. Якщо Ви Замовник, то Вас зацікавлять саме рівні 1 і 3, тому що наявність саме цих рівнів акредитації дає право майданчику працювати з Замовниками. Рівні 2 і 4 дають право майданчику надавати послуги тільки Постачальникам.

Рівні акредитації майданчиків

Підсумуємо:

 • На майданчику, який має перший рівень акредитації Ви можете оголосити закупівлі лише на допорогові суми, тобто, до 200 тис. грн для товарів та послуг, до 1,5 млн. грн – для робіт. Якщо Ви Замовник, що діє в окремих сферах господарювання: до 1 млн. грн – товари та послуги, до 5 млн. грн - роботи.
 • На майданчику, що має третій рівень акредитації Ви можете оголошувати закупівлі лише на понадпорогові суми.
 • Те, що Ви мали змогу проводити закупівлі на майданчику в рамках пілотного проекту не означає, що цей майданчик є акредитованим.

  З переліком акредитованих Майданчиків Ви можете ознайомитись за посиланнями* (перелік майданчиків наведений в нижній частині сторінок)   за посиланням.

  Тож, перш ніж оголошувати закупівлю після 1 квітня 2016 року, перевірте наявність необхідного рівня акредитації обраного майданчика.

  Крім цього, слід знати, що для повноцінної роботи на майданчику, тобто, для оголошення і допорогових і понадпорогових закупівель, майданчик повинен мати і перший і третій рівень акредитації.


  При підготовці матеріалів для ресурсу Infobox, ми вкладаємо свій час, сили та частинку душі, тож ми будемо дуже вдячні Вам, якщо Ви оціните нашу роботу і старання та залишите  за посиланням


  майданчики, реєстрація у системі,

  Коментарі

  До цієї статті ще немає коментарів. Станьте першим.