10.04.2020 ДП "Прозорро"

Рівні акредитації майданчиків Прозорро

Про значення першого, другого, третього та четвертого рівнів акредитації майданчиків Прозорро

Що Вам необхідно знати про рівні акредитації майданчиків?

Перш за все те, що Ви можете оголошувати свою закупівлю тільки через акредитований майданчик.

Давайте розберемось, що ж це за рівні акредитації, скільки їх, і що це означає для Вас. Всього є 4 рівні акредитації, всі вони наведені в таблиці нижче. Якщо Ви Замовник, то Вас зацікавлять саме рівні 1 і 3, тому що наявність саме цих рівнів акредитації дає право майданчику працювати з Замовниками. Рівні 2 і 4 дають право майданчику надавати послуги тільки Постачальникам.

Рівні акредитації майданчиків

Підсумуємо:

 • На майданчику, який має перший рівень акредитації, Ви можете оголосити лише закупівлі на суми, менші за вартість, встановлену у п.1, 2 ч.1 ст.3 Закону, тобто, до 200 тис. грн для товарів та послуг, до 1,5 млн. грн – для робіт. Якщо Ви Замовник, визначений пунктом 4 ч.1 ст.2 Закону: до 1 млн. грн – товари та послуги, до 5 млн. грн - роботи.
 • На майданчику, що має третій рівень акредитації, Ви можете оголошувати закупівлі лише на суми, вартість яких перевищує межі, встановлені п.1,2 ч.1, ст.3 Закону.
 • З переліком акредитованих Майданчиків Ви можете ознайомитись  за посиланням (в нижній частині сторінки).

  Тож, перш ніж оголошувати закупівлю, перевірте наявність необхідного рівня акредитації обраного майданчика.

  Крім цього, слід знати, що для повноцінної роботи на майданчику, тобто для оголошення обох типів закупівель, майданчик повинен мати і перший, і третій рівні акредитації.

  майданчики, реєстрація у системі,

  Коментарі

  До цієї статті ще немає коментарів. Станьте першим.