Рівні акредитації майданчиків

ДП "Прозорро" 23.03.2016
майданчики реєстрація у системі
версія
для друку
Про значення першого, другого, третього та четвертого рівнів акредитації майданчиків Прозорро

Що Вам необхідно знати про рівні акредитації майданчиків?

Перш за все те, що Ви можете оголошувати свою закупівлю тільки через акредитований майданчик.

Давайте розберемось, що ж це за рівні акредитації, скільки їх і що це означає для Вас. Всього є 4 рівні акредитації, всі вони наведені в таблиці нижче. Якщо Ви Замовник, то Вас зацікавлять саме рівні 1 і 3, тому що наявність саме цих рівнів акредитації дає право майданчику працювати з Замовниками. Рівні 2 і 4 дають право майданчику надавати послуги тільки Постачальникам.


Підсумуємо:

 • На майданчику, який має перший рівень акредитації Ви можете оголосити закупівлі лише на допорогові суми, тобто, до 200 тис. грн для товарів та послуг, до 1,5 млн. грн – для робіт. Якщо Ви Замовник, що діє в окремих сферах господарювання: до 1 млн. грн – товари та послуги, до 5 млн. грн - роботи.
 • На майданчику, що має третій рівень акредитації Ви можете оголошувати закупівлі лише на понадпорогові суми.
 • Те, що Ви мали змогу проводити закупівлі на майданчику в рамках пілотного проекту не означає, що цей майданчик є акредитованим.

  З переліком акредитованих Майданчиків Ви можете ознайомитись за посиланнями* (перелік майданчиків наведений в нижній частині сторінок)   за посиланням.

  Тож, перш ніж оголошувати закупівлю після 1 квітня 2016 року, перевірте наявність необхідного рівня акредитації обраного майданчика.

  Крім цього, слід знати, що для повноцінної роботи на майданчику, тобто, для оголошення і допорогових і понадпорогових закупівель, майданчик повинен мати і перший і третій рівень акредитації.


  При підготовці матеріалів для ресурсу Infobox, ми вкладаємо свій час, сили та частинку душі, тож ми будемо дуже вдячні Вам, якщо Ви оціните нашу роботу і старання та залишите  за посиланням


  Коментарі

  До цієї статті ще немає коментарів. Станьте першим.

  Можливо, вас також зацікавить:
  Допорогові закупівлі
  Замовнику 02.01.2018
  Етапи проведення допорогових закупівель
  Порядок визначення предмета закупівлі
  Замовнику 12.05.2019
  Особливості визначення предмета закупівлі
  Як проходить аукціон в Прозорро
  Замовнику 23.08.2017
  Особливості проведення аукціону в системі Prozorro.
  ПОКАЗАТИ БІЛЬШЕ СТАТЕЙ
  Підпишіться на розсилку від Прозорро
  Ми прагнемо доставляти лише ті повідомлення, які ви хочете отримувати. Якщо вас цікавлять новини та повідомлення про щось нове на інфобоксі, залиште вашу адресу електроної пошти тут.
  Не змогли знайти потрібну інформацію?
  Ми допоможемо!
  Дякуємо, ми зв'яжемося з вами
  найближчим часом