09.04.2020 ДП "Прозорро"

Аукціон в Прозорро. Як підготуватись

Корисні поради для перемоги в аукціоні
Настав час подавати Вашу тендерну пропозицію. Ніби нічого складного, просто заповнити цифрове поле і прикріпити підготовлений набір документів. Але в нас є для Вас декілька порад з даного питання.

Подавайте пропозицію завчасно

Порада № 1. Завчасно подавайте свою тендерну пропозицію, адже для завантаження документів та синхронізації майданчика з ЦБД потрібен час. Тож, щоб у Вас усе вчасно завантажилось, не відкладайте подання пропозиції на останню годину. Радимо подавати документи не пізніше ніж за 3-4 години до кінцевого строку подання. 

В яку папку покласти документи постачальника а Прозорро

Порада № 2. При завантаженні пропозиції вкладайте файли в правильні папки:

Технічні специфікації - тут мають бути всі документи, що стосуються товару, технічне завдання, сертифікати тощо.

Документи, що підтверджують кваліфікацію - тут мають бути документи, що підтверджують Вашу кваліфікацію (про них Ви можете прочитати  тут).

Цінова пропозиція - сюди потрібно прикріпити цінову пропозицію (про неї можна прочитати за  посиланням).

У разі Вашої участі у відкритих торгах з публікацією англійською мовою ця папка не відкривається на етапі пре-кваліфікації, щоб до початку аукціону була збережена анонімність цін. Тож, не вкладайте в цю папку інші документи, окрім цінової пропозиції, адже в такому разі на етапі пре-кваліфікації замовник їх не побачить та може відхилити Вашу пропозиції за відсутність документів, що він вимагав.

Кошторис (розрахунок вартості) - ця папка часто використовується при поданні пропозиції на участь у закупівлі будівельних робіт, ремонтів тощо. Окрім того, тут можуть бути калькуляції, специфікації зцінами і т. п.

Документи, що підтверджують відповідність- тут мають бути документи згідно з ст. 17 Закону (про них написано Тендерна документація - інструкція для постачальника)

Також будь те уважні під час участі у відкритих торгах з публікацією англійською мовою, адже в цій процедурі не має розкриватись інформація про ціну на пре-кваліфікації. Тож зазначайте інформацію про ціни тільки в електронному полі та в ціновій пропозиції та обов'язково вкладайте форму цінової пропозиції саме в папку "Цінова пропозиція".

Тендерна документація - інструкція для постачальника

Порада № 3. Уважно читайте тендерну документацію, саме вона є вашою інструкцією під час участі в тендері. Всі документи, що вимагає замовник мають бути надані в складі вашої пропозиції на етапі подання пропозицій. Усі вимоги тендерної документації повинні виконуватися буквально, інакше замовник зобов'язаний буде відхилити пропозицію як таку, що не відповідає умовам тендерої документації.

Неподання певного документу, який вимагав замовник - підстава для відхилення вашої пропозиції.

На етапі розгляду пропозицій документи має право дозавантажити переможець, але тільки ті, що передбачені статтею 17 Закону (про них ви можете прочитати  тут).

Також на етапі кваліфікації Учасник процедури закупівлі має можливість виправити невідповідності в інформації та/або документах, що подані ним у своїй тендерній пропозиції, виявлені замовником після розкриття тендерних пропозицій, шляхом завантаження через електронну систему закупівель уточнених або нових документів в електронній системі закупівель протягом 24 годин з моменту розміщення замовником в електронній системі закупівель повідомлення з вимогою про усунення таких невідповідностей (ч.16 ст.29 Закону "Про публічні закупівлі). Детальніше про цей функціонал ви можете прочитати у статті 24 години на виправлення помилок в Прозорро

Ми Вас вітаємо! Хорошого замовника Ви обрали, пропозицію підготували та подали, наступний етап закупівлі, який на Вас чекає - аукціон! Детальніше про те, як проходить аукціон Ви можете прочитати за посиланням  https://infobox.prozorro.org/articles/yak-pracyuye-modul-aukcion.

поради, аукціон, підготовка тендеру, пропозиція, постачальник, стаття 17, аукціон, поради, стаття 17, підготовка тендеру, підготовка тендеру, постачальник, аукціон, стаття 17, підготовка тендеру,

Коментарі

Юрко
панове адміни, підправте посилання в тексті, бо криві =) зокрема перед підрозділом "Тендерна документація".
Юрко
і в кінці статті - теж.
Ліля
Юрко, добрий день. Посилання підправили, дякуємо за уважність