Аукціон в Прозорро. Як підготуватись

ДП "Прозорро" 23.01.2018
пропозиція поради постачальник аукціон стаття 17 підготовка тендеру
версія
для друку
Корисні поради для перемоги в аукціоніНастав час подавати Вашу тендерну пропозицію. Ніби нічого складного, просто заповнити цифрове поле і прикріпити підготовлений набір документів. Але в нас є для Вас декілька порад з даного питання.

Подавайте пропозицію завчасно

Порада № 1. Завчасно подавайте свою тендерну пропозицію, адже для завантаження документів та синхронізації майданчика з ЦБД потрібен час. Тож, щоб у Вас усе вчасно завантажилось, не відкладайте подання пропозиції на останні хвилини.

Як подати пропозицію правильно

Порада № 2. При завантаженні пропозиції вкладайте файли в правильні папки:

Технічні специфікації - тут мають бути всі документи, що стосуються товару, технічне завдання, сертифікати тощо.

Документи, що підтверджують кваліфікацію - тут мають бути документи, що підтверджують Вашу кваліфікацію (про них Ви можете прочитати тут).

Цінова пропозиція - сюди потрібно прикріпити цінову пропозицію (про неї можна прочитати за посиланням).

У разі Вашої участі у відкритих торгах з публікацією англійською мовою ця папка не відкривається на етапі пре-кваліфікації, щоб до початку аукціону була збережена анонімність цін. Тож, не вкладайте в цю папку інші документи, окрім цінової пропозиції, адже в такому разі на етапі пре-кваліфікації замовник їх не побачить та може відхилити Вашу пропозиції за відсутність документів, що він вимагав.

Кошторис (розрахунок вартості) - ця папка часто використовується при поданні пропозиції на участь у закупівлі будівельних робіт, ремонтів тощо. Окрім того, тут можуть бути калькуляції, специфікації зцінами і т. п.

Документи, що підтверджують відповідність- тут мають бути документи згідно з ст. 17 Закону (про них написано Тендерна документація - інструкція для постачальника

Тендерна документація - інструкція для постачальника

Порада № 3. Уважно читайте тендерну документацію, саме вона є Вашою інструкцією під час участі в тендері. Всі документи, що вимагає замовник мають бути надані в складі Вашої пропозиції на етапі подання пропозицій. Усі вимоги тендерної документації повинні виконуватися буквально, інакше замовник зобов'язаний буде відхилити пропозицію як таку, що не відповідає умовам тендерої документації.

Неподання певного документу, який вимагав замовник - підстава для відхилення Вашої пропозиції.

На етапі розгляду пропозицій документи має право дозавантажити тільки переможець і тільки ті, що передбачені статтею 17 Закону (про них Ви можете прочитати тут).

Ми Вас вітаємо! Хорошого замовника Ви обрали, пропозицію підготували та подали, наступний етап закупівлі, який на Вас чекає - аукціон! Детальніше про те, як проходить аукціон Ви можете прочитати за посиланням.

Сподобалось 2
Не сподобалось 0
Поділитися:

Коментарі

Юрко
панове адміни, підправте посилання в тексті, бо криві =) зокрема перед підрозділом "Тендерна документація".
Юрко
і в кінці статті - теж.
Підпишіться на розсилку від Прозорро
Ми прагнемо доставляти лише ті повідомлення, які ви хочете отримувати. Якщо вас цікавлять новини та повідомлення про щось нове на інфобоксі, залиште вашу адресу електроної пошти тут.