Згода на обробку персональних даних

ДП "Прозорро" 25.01.2019
тендерна документація замовник приклади документів підготовка тендеру
версія
для друку
Приклад листа-згоди на обробку персональних даних

При поданні тендерної пропозиції, постачальники та представники постачальників (наприклад, підписанти тендерної пропозиції тощо) надають свої персональні дані.

Згідно частини 6 статті 6 Закону України "Про захист персональних даних" (далі - Закон 2297) не допускається обробка даних про фізичну особу, які є конфіденційною інформацією, без її згоди. Виняток становлять лише випадки, визначені законом, і тільки в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини.

Згідно ст.2 цього Закону 2297 персональні дані - відомості чи сукупність відомостей про фізичну особу, яка ідентифікована або може бути конкретно ідентифікована. А значить лист-згода повинна подаватися від імені фізичної особи, дані якої надаються в складі тендерної пропозиції.

Тож, Замовники в складі тендерної пропозиції можуть вимагати лист-згоду на обробку персональних даних. З прикладом такого листа ви можете ознайомитись за посиланням.

Приклади були взяті з тендерних документацій Замовників.
При складанні ТД ви можете використати якийсь з цих прикладів або ж самостійно на власний розсуд прописати даний пункт ТД. 

Коментарі

До цієї статті ще немає коментарів. Станьте першим.

Можливо, вас також зацікавить:
Тендерна документація
Замовнику 06.05.2019
Поради Замовнику при підготовці тендерної документації.
Як знайти закупівлю та оцінити Замовника або Постачальника в публічних закупівлях через bi.prozorro.org
Постачальнику 10.07.2017
bi.prozorro.org ‒ інструмент, завдяки якому суспільство може контролювати систему державних закупівель та впливати на її вдосконалення.
Параметри тендеру: на що варто одразу звернути увагу
Постачальнику 17.11.2017
На що ж звертати увагу, коли Ви бачите оголошення про закупівлю?
ПОКАЗАТИ БІЛЬШЕ СТАТЕЙ
Підпишіться на розсилку від Прозорро
Ми прагнемо доставляти лише ті повідомлення, які ви хочете отримувати. Якщо вас цікавлять новини та повідомлення про щось нове на інфобоксі, залиште вашу адресу електроної пошти тут.
Не змогли знайти потрібну інформацію?
Ми допоможемо!
Дякуємо, ми зв'яжемося з вами
найближчим часом