Як шукати тендери на сайті prozorro.gov.ua

ДП "Прозорро" 04.10.2017
CPV (ДК 021:2015) пошук тендер постачальник планування
версія
для друку
Шукати для себе тендери Постачальники можуть через портал prozorro.gov.ua. В статті описано, які фільтри при цьому застосовувати та як їх поєднувати.

Пошук тендерів необхідно починати зі стартової сторінки порталу - prozorro.gov.ua.

Для зручності пошуку актуальних тендерів там розміщено рядок пошуку з достатньою кількістю фільтрів (як на малюнку нижче).

Ми не будемо перераховувати й аналізувати всі ці фільтри, ми просто хочемо звернути Вашу увагу на те, як правильно обирати ці фільтри, чому їх важливо поєднувати, та з чим бути обережними.

Використовуйте декілька фільтрів

Щоб отримати тендери, які цікаві саме Вам та Вашій компанії, Ви можете застосувати комбінацію фільтрів. Нагадаємо, що для початку Вам необхідно дізнатися код товару, послуги або роботи Вашої компанії.

Ми радимо окрім коду класифікатора (ДК 021:2015) використовувати ще й фільтр "Тип процедури" та "Статус" (Вам для участі в тендері цікаві тільки статуси "Період уточнень" та "Період подачі пропозицій"), "Регіон" (якщо Ви маєте змогу постачати тільки в певні регіони).

Приклад. Ви продаєте згущене молоко і Вам необхідно знайти тендери в яких Ви можете взяти участь.

Ви починаєте шукати за одним фільтром - код ДК 021:2015. Яким буде результат.

У результаті пошуку було знайдено 7855 тендерів, але майте на увазі, що це всі процедури. В тому числі ті, що завершені й ті, що щойно оголошені, а також ті, що були відмінені. Та й взагалі, переглянути таку кількість процедур майже нереально, тож треба шукати далі.

Тепер ми знаємо, що нам все-таки потрібні актуальні тендери, а не всі, тому ми додаємо ще фільтр "Статус" (у якому статусі знаходиться процедура), обираємо "Період уточнень" та "Період подання пропозицій", адже саме в такому разі Ви ще встигаєте взяти участь у закупівлі. Результат показаний на картинці.

У Вас вже менше процедур, лише 50 тендерів і всі вони актуальні. Проте, ще трапляються тендери на пастеризоване молоко та сухе молоко, яке Ви не продаєте. Тому тут краще обрати ще додатковий фільтр.

Тож додаємо ще фільтр "Ключове слово" і отримуємо результат.

Тепер ми маємо лише 17 тендерів, які можемо переглядати та обирати ті, що нам підходять.

Якщо Ви орієнтовані на продаж товарів у певному регіоні, то можете обрати ще додатково фільтр "Регіон".

Ви можете використовувати один і той самий фільтр декілька разів. Наприклад, натиснувши на фільтр "Тип процедури" обрати "Відкриті торги", а потім ще раз натиснути на цей фільтр і обрати ще додатково "Допорогові закупівлі". Тоді у Вас в результатах з'явиться інформація по обох типах процедур.

Обережно використовуйте пошук за ключовим словом

Дуже часто Постачальники використовують пошук за ключовим словом. Це дійсно один із найзручніших фільтрів, проте використовуючи його зверніть увагу на кілька особливостей:

  • Якщо Ви хочете здійснити пошук за ключовим словом, спочатку натисніть на фільтр "Ключове слово", а вже потім у відповідне поле в рядку пошуку введіть потрібне ключове слово.
  • Ви можете не знайти тендери, які Замовник назвав трохи інакше ("канцтовари" замість "ручки та олівці", "столи та стільці" замість "меблі" тощо). Як варіант вирішення даного питання - шукайте всі можливі формулювання назви Вашого товару.

Додатково про те, як користуватись фільтрами пошуку на  prozorro.gov.ua Ви можете переглянути за посиланням.

Коментарі

До цієї статті ще немає коментарів. Станьте першим.

Можливо, вас також зацікавить:
Як шукати тендери через модуль аналітики bi.prozorro.org
Постачальнику 17.11.2017
Детальна презентація про те, як найкраще шукати тендери за допомогою модулю аналітики bi.prozorro.org
Як налаштувати пошук тендерів на майданчику
Постачальнику 17.11.2017
Постачальники можуть оформити підписку на майданчику та отримувати на е-mail листи з актуальними тендерами. Стаття про те, як це зробити
Як знайти закупівлю та оцінити Замовника або Постачальника в публічних закупівлях через bi.prozorro.org
Постачальнику 10.07.2017
bi.prozorro.org ‒ інструмент, завдяки якому суспільство може контролювати систему державних закупівель та впливати на її вдосконалення.
Більше статейПОКАЗАТИ БІЛЬШЕ СТАТЕЙ
Підпишіться на розсилку від Прозорро
Ми прагнемо доставляти лише ті повідомлення, які ви хочете отримувати. Якщо вас цікавлять новини та повідомлення про щось нове на інфобоксі, залиште вашу адресу електроної пошти тут.
Не змогли знайти потрібну інформацію?
Ми допоможемо!
Дякуємо, ми зв'яжемося з вами
найближчим часом