10.04.2020 ДП "Прозорро"

Як налаштувати пошук тендерів на майданчику Прозорро

Постачальники можуть оформити підписку на майданчику та отримувати на е-mail листи з актуальними тендерами. Стаття про те, як це зробити

Нагадаємо, що подати документи на тендер на порталі Prozorro, компанія може через свій особистий кабінет на авторизованому електронному Майданчику. Детальніше про реєстрацію ви можете прочитати в статті Як зареєструватись з Прозорро Постачальнику

На всіх майданчиках є рядок пошуку схожий до того, що ви бачили на prozorro.gov.ua.

Як підписатись на розсилку на Майданчику

Крім цього, коли ви зареєструєтесь на Майданчику, то зможете оформити підписку й отримувати листи з актуальними тендерами на вашу електронну пошту. Основний фільтр, за яким Майданчики здійснюють розсилку актуальних тендерів, є код за ДК 021:2015. Інформацію про те, як визначити код для свого товару, ви можете прочитати тут.

Проте, на деяких майданчиках можна підписатись на тендери і за іншими параметрами, наприклад:

  • очікувана вартість;
  • ключове слово;
  • код ЄДРПОУ Замовника;
  • регіон.

Тож, дізнайтесь на вашому Майданчику, які фільтри можна застосовувати при налаштуванні підписки на тендери та чи можна їх поєднати. Якщо на вашому Майданчику підтримується така функція, тоді найкраще використовувати, наприклад, такі поєднання фільтрів:

  1. код за ДК 021:2015 + очікувана вартість - якщо ви орієнтовані, наприклад, тільки на маленькі закупівлі чи тільки на великі;
  2. код за ДК 021:2015 + регіон - якщо ви маєте можливість та бажання здійснювати постачання тільки в певні регіони;
  3. код за ДК 021:2015 + регіон + ключове слово - якщо ви продаєте тільки в певному регіоні й хочете отримувати небагато тендерів у розсилці, але саме з "вашими" товарами.

Насправді поєднань може бути багато. Можна спробувати оформити підписку, потім якщо тендери, які приходять вам у розсилці, не дуже відповідають вашому запиту, то зможете додати ще якісь додаткові фільтри або змінити ті, які ви обрали раніше.

Для того, щоб максимально правильно налаштувати підписку - зверніться до служби підтримки Майданчика, на якому ви зареєстровані.

Зверніть увагу на періодичність розсилки. Поставте максимально прийнятну для Вас частоту. На Ваш вибір може вплинути, наприклад, який товар Ви продаєте. Якщо Ви продаєте якесь складне космічне обладнання і знаєте, що тендери на нього проходить рідко, то можете підписатись, щоб лист з повідомленням про такий тендер Вам надходив, щойно його оголосять. Якщо Ви продаєте, наприклад, канцтовари чи бензин, то таких тендерів буде багато, тому зазначте періодичність розсилки раз на день чи раз на кілька днів. Якщо Ви орієнтовані, наприклад, на спрощені закупівлі, то не радимо замовляти розсилку раз на тиждень, адже зазвичай вся спрощена процедура може тривати близько тижня і тоді Ви просто не встигнете взяти участь у такому тендері.
пошук, тендер, майданчики, планування, реєстрація у системі,

Коментарі

До цієї статті ще немає коментарів. Станьте першим.