Як перевіряти інформацію в єдиних державних реєстрах доступ до яких є вільним

ДП "Прозорро" 07.02.2019
державні реєстри перевірка пропозиція стаття 17 Кваліфікація і оскарження
версія
для друку
Відео-інструкція в якій показано, як перевіряти інформацію в єдиних державних реєстрах доступ до яких є вільним

Замовник у тендерній документації зазначає, що інформація про відсутність підстав, визначених у частинах першій і другій статті 17 Закону України "Про публічні закупівлі" (далі-Закон), надається в довільній формі. Спосіб документального підтвердження згідно із законодавством відсутності підстав, передбачених пунктами 2, 3, 5, 6 і 8 частини першої та частиною другою статті 17, визначається замовником для надання таких документів лише переможцем процедури закупівлі.

Замовник не вимагає документального підтвердження інформації, що міститься у відкритих єдиних державних реєстрах, доступ до яких є вільним.

Згідно роз'яснення МЕРТУ № 3302-06/906-06 від 15.01.2016 року у нас наразі є 3 відкритих єдиних державних реєстри доступ до яких є вільним.

Як перевірити інформацію в цих реєстрах Ви можете переглянути в відео нижче

Сподобалось 5
Не сподобалось 1
Поділитися:

Коментарі

Олександр
Чи потрібно Замовнику кожного разу коли визначаєш переможця та коли прикріпляєш договір, друкувати та зберігати інформацію з відкритих реєстрів?
Підпишіться на розсилку від Прозорро
Ми прагнемо доставляти лише ті повідомлення, які ви хочете отримувати. Якщо вас цікавлять новини та повідомлення про щось нове на інфобоксі, залиште вашу адресу електроної пошти тут.