10.04.2020 ДП "Прозорро"

Довідка по статті 17

Приклади довідок згідно статті 17, які Замовники можуть вимагати в складі тендерної документації

Відсутність підстав для відмови в участі в тендері

Під час проведення закупівлі Замовник вимагає, щоб усі Постачальники під час подання тендерних пропозицій надали довідку в довільній формі, в якій Постачальник вказує інформацію про відсутність підстав, визначених у ч. 1, 2 ст. 17 Закону для відхилення його тендерної пропозиції. 

Замовник може надати приклад такої довідки в складі тендерної документації або ж зазначити, що форма довідки може бути довільною. З прикладом довідки, які Замовник може вимагати у Постачальника на етапі подання пропозиції ви можете ознайомитись трохи нижче, а також можете сказати її в зручному форматі, натиснувши внизу на кнопку "Відкрити"

Довідка про відсутність підстав відмови Замовником Учаснику в участі у процедурі закупівлі відповідно до статті 17 Закону України «Про публічні закупівлі» 

Ми, /найменування Учасника/ (далі - Учасник), в особі /Уповноважена особа/ підтверджуємо, що Замовник не має жодної з підстав для відмови нам в участі у процедурі закупівлі, визначених у частині першій і частині другій статті 17 Закону України «Про публічні закупівлі», а саме:

1) фізична особа, яка є учасником процедури закупівлі, була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої не знято або не погашено у встановленому законом порядку;

2) службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яка підписала тендерну пропозицію (або уповноважена на підписання договору в разі переговорної процедури закупівлі), була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якої не знято або не погашено у встановленому законом порядку;

3) учасник процедури закупівлі не є особою, до якої застосовано санкцію у виді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції".

4) Якщо вартість закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) або робіт, яка здійснюється за умовами цієї тендерної документації, дорівнює чи перевищує 20 мільйонів гривень (у тому числі за лотом), Учасник гарантує, що має антикорупційну програму чи уповноваженого з реалізації

5) службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов’язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми

6) учасник процедури закупівлі не має заборгованість із сплати податків і зборів (обов’язкових платежів), крім випадку, якщо такий учасник здійснив заходи щодо розстрочення і відстрочення такої заборгованості у порядку та на умовах, визначених законодавством країни реєстрації такого учасника.

Якщо, згідно з інформацією, що міститься в електронній системі закупівель та яка сформована у порядку взаємодії електронної системи закупівель з інформаційними системами Державної фіскальної служби України щодо обміну інформацією про відсутність або наявність заборгованості (податкового боргу) зі сплати податків, зборів, платежів, контроль за якими покладено на органи Державної фіскальної служби України, в Учасника є заборгованість із сплати податків і зборів (обов’язкових платежів), Учасник може надати у складі тендерної пропозиції документальне підтвердження здійснення заходів щодо розстрочення і відстрочення такої заборгованості у порядку та на умовах, визначених законодавством країни реєстрації Учасника. Учасник погоджується, що не надання такого документального підтвердження, свідчить про наявність відповідної підстави для відмови Учаснику в участі у процедурі закупівлі.

7) Відсутні факти не виконання своїх зобов’язань за раніше укладеним договором про закупівлю з ......................., що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків - протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору. А в разі, якщо такі факти були, то Учасник сплатив або зобов’язався сплатити відповідні зобов’язання та відшкодування завданих збитків.

Посада уповноваженої особи Учасника             підпис та печатка                     ПІБ

приклади документів, тендерна документація, стаття 17, замовник, підготовка тендеру,

Коментарі

Юлия 2021-02-26 18:16:54
В довідці вказано 1) Фізична особа, яка є учасником процедури закупівлі, не була засуджена за злочин, учинений з корисливих мотивів (зокрема, пов’язаний з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої не знято або не погашено у встановленому законом порядку; 2) службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яка підписала тендерну пропозицію, не була засуджена за злочин, вчинений з корисливих мотивів (зокрема, пов’язаний з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якої не знято або не погашено у встановленому законом порядку; ОДНАК!! Згідно нового закону слово "злочин" змінився на "кримінальне правопорушення". Я зв"язку з чим, якщо вказати "злочин", замовник має всі підстави відхилити пропозицію учасника!!! Тому зразок довідки є не вірним!
Сергій 2021-08-03 22:44:34
Прошу відповісти, так в довідці слово злочин - є порушенням, чи ні ? Дякую.
Юлія 2020-08-26 11:14:01
Доброго дня, можна посилання на оновлену інформацію щодо документів які повинні подаватися відповідно до ст. 17 закону??
Володимир
Стаття датована квітнем 2020р., але зміст документів не відповідає вимогам нового закону. Також, прошу роз'яснити норму ч.6 ст.17 нашого "удюбленого" закону. Тобто, переможець повинен оприлюднити лише ті відомості, які не є у відкритому доступі, а саме 5,6,12,13 ч.1 та ч.2 ст.17, чи все ж таки повнітью весь перелік з ч.6 ст.17? І ці документи не в довільній формі, а мають бути довідки з відповідних станов? І, можливо, у вас є стаття в якій міститься посилання на кожен відкритий реєстр, відповідно до нової редакції закону?
Ліля
Володимир, добрий день. Інформацію вже оновили, можете користуватись