16.09.2022 ДП "Прозорро"

Prozorro розробило можливість приховувати чутливі дані при звітуванні про закупівлі

Державні організації зможуть приховати чутливу інформацію при звітуванні про свої закупівлі. Відповідний функціонал уже доступний у системі Prozorro. Відтепер державні замовники мають змогу приховати інформацію про місце постачання, як і про місцезнаходження власної організації та постачальника, якщо це може зашкодити їхній безпеці. 

Нагадаємо, що нещодавно набув чинності Закон №2526, який зобов’язує замовників звітувати в електронній системі про всі договори від 50 тис. грн, укладені без використання Prozorro. На це їм дається 10 днів з дня підписання договору. Водночас Закон передбачає можливість приховувати чутливу інформацію про свої організації та контрагентів. 

«Нещодавні законодавчі зміни суттєво розширили прозорість у публічних закупівлях, і це дасть змогу контролювати, як витрачаються кошти держави. Адже до цього часу для замовників існувала можливість звітувати про свої закупівлі, проведені не через систему Prozorro, вже після завершення воєнного стану. При цьому важливо убезпечити замовників та постачальників від потрапляння чутливої інформації до рук ворога. Тож державне підприємство «Прозорро» швидко розробило можливість приховувати ці дані в електронній системі», — зауважив генеральний директор ДП «Прозорро» Василь Задворний. 

закон,

Коментарі

До цієї статті ще немає коментарів. Станьте першим.