10.04.2020 Лілія Кулик

Приклади протоколів Уповноваженої особи

Приклади Протоколів Уповноваженої особи для спрощених закупівель

З 19 квітня 2020 року Спрощені закупівлі може проводити тільки Уповноважена особа (далі - УО). Детальніше про це ви можете прочитати в статті Хто має проводити спрощені закупівлі після 19 квітня 2020 року.

Щоб допомогти Замовникам та їхнім Уповноваженим особам, ми вирішили опублікувати приклади протоколів Уповноваженої особи. 

Ви можете використовувати ці протоколи, додавати якісь свої пункти або ж брати з протоколів тільки певні пункти. 

Всі протоколи ми розмістили в тій послідовності, в якій УО буде їх приймати в ході спрощеної закупівлі:


Вдячні за надані приклади Протоколів Агентству "Консалт"
спрощені закупівлі, приклади документів, уповноважена особа,

Коментарі

Арсеній
Чи можна в одному Положенні про Уповноважену особу, яка буде здійснювати спрощені закупівлі вказати, що вона також здійснюватиме закупівлю товарів, робіт і послуг, вартість яких не перевищує 50 тисяч гривень? Чи, можливо, краще розмежувати і затвердити окремо Положення про Уповноважену особу, яка буде здійснювати закупівлю товарів, робіт і послуг, вартість яких не перевищує 50 тисяч гривень?
Ліля
Арсеній, Можна і так і так. Робіть так, як вам буде зручніше. Хтось каже, що на закупівлі до 50 тис. грн краще призначити не УО, а просто відповідальну особу. Але ми не бачимо проблеми в тому, щоб закупівлями до 50 тис. грн займалась УО. І так само ви все можете зазначити в одному положенні
Андрій
Доброго дня. Підскажіть будь-ласка чи потрібно уповноважені особі готувати крім протокольного рішення про визначення переможця спрощеної закупівля також і повідомлення про намір укласти договір про закупівлю (згідно ч. 2 ст. 33 закону), та які з цих документів оприлюднювати в системі? Дякую.
Виктория
Андрій, на мою думку можете оприлюднити одни протокол і все. це не буде порушення Закону
Виктория
Лілія підскажіть будь ласка по спрощеним закупівлям наступне: - Оголошення про проведення спрощеної закупівлі публікується не пізніше ніж за 6 р.дн. до кінцевого строку подання пропозицій але при цьому кінцевий строк подання пропозицій повинен бути не менше 5 р.дн. Тобто там небільше 6 р.дн. а там не менше 5 р.дн. тобто повинно бути 5 р.дн. чи як бути?
Ліля
Виктория, там є певні моменти, які будуть роз'яснені в одному з листів МЕРТ, а також будуть внесені зміни в Закон. Там період уточнень має бути не менше 3 р.днів і період подання не більше 5 р. днів. Відповідно, орієнтуйтесь саме на ці строки. Тоді і умова щодо публікації оголошення не менше ніж за 6 робочих днів буде збережена
Вікторія
Ліля, велике дякую за ваші відповіді. Вони нам дуже допомагають.
Анна
Доброго дня! Чи може УО з проведення спрощених процедур закупівель самостійно без утворення тендерного комітету підписувати протокли, приймати рішення про визначення переможця тендерної процедури спрощеної закупівлі? Дякую.
Тетяна
Доброго дня, керівництвом було вирішено призначити дві Уповноважені особи, при формуванні протоколу потрібно вказувати 2 особи, чи ту яка займається саме цією конкретною закупівлею?
Ліля
Тетяна, звісно одну. Закупівлі мають бути чітко розподілені між Уповноваженими особами. І кожною закупівлею має займатись конкретна Уповноважена особа
Яна
Доброго дня! Підкажіть будь-ласка, чи є приклад протоколу Звіту про договір про закупівлю.Дякую
Вікторія
Доброго дня, відповідь на запитання у спрощених закупівлях потрібно надати у той же день коли надійшло запитання, чи протягом наступного робочого дня?
Ліля
Вікторія, відлік строків починається з наступного дня. Значить якщо вам прийшло сьогодні запитання, то відповісти ви можете сьогодні та завтра
Вікторія
Ліля, дуже дякую
Вікторія
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, як та на якій підставі скасувати допорогову закупівлю, розпочату до 19 квітня?
Ліля
Вікторія, неможливість виправити порушення
Вікторія
Ліля, а попередньо Вами вказувалась підстава - невідповідність законодавству?
Людмила
Добрий день! Підкажіть будь ласка, звіт про договір про закупівлю до 50тис. чи потрібно оформлювати протоколом??? Дуже багато роз'яснень, статей про проведення спрощеної закупівлі але дуже багато питань саме по процедурі проведення закупівель ті які до 50 тис. грн. Дуже потребуємо в цьому допомгу!!! Завчасно вдячна!!!
Наталія
Доброго дня. Скажіть будь-ласка до 50 тис. на процедуру звіт про укладений догорів, використовувати протоколи зразка для спрощеної процедури?