Положення підприємства про використання Prozorro Market

Надія Бігун 28.07.2019
е-каталог замовник підготовка тендеру
версія
для друку
Приклад положення про використання Prozorro Market

Питання закупівель не є найпростішим. Процес закупівлі зачіпає велику кількість людей в організації і дуже важливо, щоб кожен знав свою роль в цьому провесі та знав, що йому робити, до кого звертатись, коли передавати документи тощо. Саме для того, щоб не було плутанини в цьому процесі на підприємствах затверджують "Положення про проведення допорогових закупівель". Так само і під час закупівель через е-каталог Prozorro Market Положення про проведення закупвель через Prozorro Market  є важливим елементом. 

Але тепер Замовникам не потрібно видумувати велосипед, адже ми зробили універсальне Положення підприємства про використання Prozorro Market. Тепер достатньо просто скачати це примірне положення та підлаштувати під себе, додаючи чи забираючи з нього певні пункти. Для того, щоб переглянути чи скачати  Положення - натисніть на кнопку "Відкрити".


Сподобалось 0
Не сподобалось 0
Поділитися:

Коментарі

До цієї статті ще немає коментарів. Станьте першим.

Підпишіться на розсилку від Прозорро
Ми прагнемо доставляти лише ті повідомлення, які ви хочете отримувати. Якщо вас цікавлять новини та повідомлення про щось нове на інфобоксі, залиште вашу адресу електроної пошти тут.