15.03.2024 Лілія Кулик

Оновлення функціоналу звернення в Прозорро

Зміни щодо подачі вимоги та запитання в період уточнень

Наразі ми оновлюємо функціонал звернень в Прозорро. І давайте більш детально розберемо, як все працювало раніше і як буде працювати після змін.

Як працювало раніше

Раніше під час періоду уточнень через систему можна було поставити Замовнику питання чи вимогу. Хоча в Законі по суті передбачена просто можливість звернутись до Замовника, і поділу на питання та вимоги немає. В системі ж з самого початку була реалізація двох функціоналів, які працювали по суті однаково, що часто плутало учасників. 

Як працюватиме після змін

В системі під час періоду уточнень залишиться тільки можливість подати “Звернення” в якому учасник зможе уточнити будь-що щодо умов закупівлі, або попросити внести зміни до умов закупівлі. 

При цьому всі строки на надання відповіді тощо залишаються незмінними.

Відображення автора звернення

Відповідно до вимог Закону звернення до Замовника на періоді уточнень автоматично оприлюднюються в електронній системі закупівель без ідентифікації особи, яка звернулася до Замовника. Тож в системі не буде відображатись автор звернення.

Вимоги на етапі кваліфікації

На етапі кваліфікації та прекваліфікації нічого не змінюється. Там вимоги залишаються вимогами, також там буде відображатись автор вимоги.

Слідкуйте за нашими новинами та очікуйте на оновлення вже найближчим часом. Вдалих закупівель!

оновлення, вимоги, питання,

Коментарі

До цієї статті ще немає коментарів. Станьте першим.