27.01.2019 ДП "Прозорро"

Довідка про виконання аналогічних договорів

Приклад довідки про виконання аналогічного договору

Як описати кваліфікаційний критерій - виконання аналогічних договорів

Приклад довідки про виконання аналогічного договору

Наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору - один з найактуальніших кваліфікаційних критеріїв.

Саме цей критерій дає Вам змогу зрозуміти, що Постачальник вже постачав товари, аналогічні Вашому предмету закупівлі, робив це якісно і сумлінно, а значить, збільшується вірогідність того, що цей постачальник надійний, і він виконає взяті на себе зобов'язання.

Як описати кваліфікаційний критерій - виконання аналогічних договорів

Проте при застосуванні даного критерію чітко вкажіть такі моменти:

  • який саме предмет закупівлі буде вважатися аналогічним, тобто можете вказати, що Вас цікавить постачання Постачальником такого самого предмету закупівлі за класифікатором, як і Ваш;

  • спосіб підтвердження виконання аналогічного договору - це може бути копія договору, лист-відгук тощо. Тут варто зауважити, що іноді договори про закупівлю, які укладали Постачальники з іншими контрагентами, можуть бути конфіденційними, і Постачальники не матимуть змогу їх надати. Тож альтернативою може стати надання листа відгуку.

Приклад довідки про виконання аналогічного договору

При використанні даного кваліфікаційного критерію Замовники просять надати довідку, в довільній формі або за формою Замовника. Якщо вимагаєте довідку за власною формою, постарайтесь використовувати мінімальну кількість полів, щоб не перевантажувати довідку непотрібною інформацією. По суті, Вам необхідно знати найменування контрагента з яким було укладено договір, предмет цього договору та контактну особу з якою можна буде зв'язатись для можливих уточнень.

З прикладом такої довідки Ви можете ознайомитись за посиланням.


приклади документів, тендерна документація, стаття 16, договір, замовник, підготовка тендеру,

Коментарі

До цієї статті ще немає коментарів. Станьте першим.