Довідка про виконання аналогічного договору

ДП "Прозорро" 28.01.2019
приклади документів тендерна документація стаття 16 договір замовник підготовка тендеру
версія
для друку
Приклад довідки про виконання аналогічного договору

Наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору - один з найактуальніших кваліфікаційних критеріїв.

Саме цей критерій дає Вам змогу зрозуміти, що Постачальник вже постачав товари, аналогічні Вашому предмету закупівлі, робив це якісно і сумлінно, а значить, збільшується вірогідність того, що цей постачальник надійний, і він виконає взяті на себе зобов'язання.

Проте при застосуванні даного критерію чітко вкажіть такі моменти:

  • який саме предмет закупівлі буде вважатися аналогічним, тобто можете вказати, що Вас цікавить постачання Постачальником такого самого предмету закупівлі за класифікатором, як і Ваш;

  • можете вказати, за який рік/роки Вас цікавить аналогічний договір/договори. Логічно передбачити, що це договір за попередній рік, аніж, наприклад, за 90-ті чи початок 2000-х. Проте, якщо Ви вимагаєте договори за кілька років, наприклад, з 2016 по 2018, то задля недискримінації Постачальників, які можуть бути створені в 2018 році, наприклад, зазначте, що такі Постачальники подають договори лише за 2018 рік;

  • спосіб підтвердження виконання аналогічного договору - це може бути копія договору, лист-відгук тощо. Тут варто зауважити, що іноді договори про закупівлю, які укладали Постачальники з іншими контрагентами, можуть бути конфіденційними, і Постачальники не матимуть змогу їх надати. Тож альтернативою можу стати надання листа відгуку.

При використанні даного кваліфікаційного критерію Замовники просять надати довідку, в довільній формі або за формою Замовника. Якщо вимагаєте довідку за власною формою, постарайтесь використовувати мінімальну кількість полів, щоб не перевантажувати довідку непотрібною інформацією. По суті, Вам необхідно знати найменування контрагента з яким було укладено договір, предмет цього договору та контактну особу з якою можна буде зв'язатись для можливих уточнень.

З прикладом такої довідки Ви можете ознайомитись за посиланням.


Коментарі

До цієї статті ще немає коментарів. Станьте першим.

Можливо, вас також зацікавить:
Тендерна документація
Замовнику 06.05.2019
Поради Замовнику при підготовці тендерної документації.
Тендерна пропозиція: як підготувати
Постачальнику 17.11.2017
У тендерній документації зазначена інформація про те, які саме документи Ви маєте прикріпити до своєї пропозиції та в якій формі вони мають бути.
ПОКАЗАТИ БІЛЬШЕ СТАТЕЙ
Підпишіться на розсилку від Прозорро
Ми прагнемо доставляти лише ті повідомлення, які ви хочете отримувати. Якщо вас цікавлять новини та повідомлення про щось нове на інфобоксі, залиште вашу адресу електроної пошти тут.
Не змогли знайти потрібну інформацію?
Ми допоможемо!
Дякуємо, ми зв'яжемося з вами
найближчим часом