Довідка про виконання аналогічних договорів

ДП "Прозорро" 27.01.2019
приклади документів тендерна документація стаття 16 договір замовник підготовка тендеру
версія
для друку
Приклад довідки про виконання аналогічного договору

Як описати кваліфікаційний критерій - виконання аналогічних договорів

Приклад довідки про виконання аналогічного договору

Наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору - один з найактуальніших кваліфікаційних критеріїв.

Саме цей критерій дає Вам змогу зрозуміти, що Постачальник вже постачав товари, аналогічні Вашому предмету закупівлі, робив це якісно і сумлінно, а значить, збільшується вірогідність того, що цей постачальник надійний, і він виконає взяті на себе зобов'язання.

Як описати кваліфікаційний критерій - виконання аналогічних договорів

Проте при застосуванні даного критерію чітко вкажіть такі моменти:

  • який саме предмет закупівлі буде вважатися аналогічним, тобто можете вказати, що Вас цікавить постачання Постачальником такого самого предмету закупівлі за класифікатором, як і Ваш;

  • спосіб підтвердження виконання аналогічного договору - це може бути копія договору, лист-відгук тощо. Тут варто зауважити, що іноді договори про закупівлю, які укладали Постачальники з іншими контрагентами, можуть бути конфіденційними, і Постачальники не матимуть змогу їх надати. Тож альтернативою може стати надання листа відгуку.

Приклад довідки про виконання аналогічного договору

При використанні даного кваліфікаційного критерію Замовники просять надати довідку, в довільній формі або за формою Замовника. Якщо вимагаєте довідку за власною формою, постарайтесь використовувати мінімальну кількість полів, щоб не перевантажувати довідку непотрібною інформацією. По суті, Вам необхідно знати найменування контрагента з яким було укладено договір, предмет цього договору та контактну особу з якою можна буде зв'язатись для можливих уточнень.

З прикладом такої довідки Ви можете ознайомитись за посиланням.


Сподобалось 6
Не сподобалось 0
Поділитися:

Коментарі

До цієї статті ще немає коментарів. Станьте першим.

Підпишіться на розсилку від Прозорро
Ми прагнемо доставляти лише ті повідомлення, які ви хочете отримувати. Якщо вас цікавлять новини та повідомлення про щось нове на інфобоксі, залиште вашу адресу електроної пошти тут.