Чи зазначати в Прозорро НК та МНН
19 червня 2020 року вступив в дію Наказ Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства від 15.04.2020 № 708 (далі - Наказ № 708).
Наказ №708 затверджує новий порядок визначення предмета закупівлі, а Наказ № 454 від 17.03.2016 втратив чинність.
У багатьох Замовників виникли питання стосовно вказання кодів додаткових класифікаторів при публікації плану чи закупівлі, тож в цій статті ми відповімо на ці питання.
Наказ № 708 затверджує порядок визначення предмета закупівлі і відповідно в цьому Наказі зазначається тільки інформація, яка стосується визначення предмета при цьому наразі в наказі не зазначається інформація про обов'язковість вказування додаткових класифікаторів тощо.
Чи обо'язково вказувати НК та МНН
Відповідно в Наказі № 708 і не мало б бути зазначено інформацію про додаткове вказання МНН, НК тощо. При цьому в Законі зазначено, що в формах документів може зазначатись інша інформація окрім тієї, що перерахована в Законі.
При цьому, наразі на реєстрації знаходиться Наказ Мінекономрозвитку, що затверджує порядок розміщення інформації про публічні закупівлі, де більш детально буде розписано, які додаткові класифікатори необхідно вказувати в електронній системі закупівлі. Окрім того буде визначено за яким знаком зазначати код ДК 021:2015 при закупівлі, робіт та послуг з поточного ремонту та виконання науково-технічних робіт, а також послуга з професійної підготовки або перепідготовки, підвищення кваліфікації для безробітних громадян, що надається за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.
Відповідно, наразі в Прозорро залишається обов'язковим зазначення інформації по НК та МНН.
Який код ДК 021:2015 вказувати при закупівлі робіт та поточного ремонту
Що ж стосується закупівлі робіт, то до затвердження Порядку розміщення інформації про публічні закупівлі радимо вказувати все як і раніше, код за показниками 2-5 цифри ДК 021:2015, а для поточного ремонту код за будь-якою цифрою.
Коментарі