Зміни в конструкторі примірних специфікацій

Віталій Власенко 10.08.2018
специфікації тендерна документація підготовка тендеру
версія
для друку
За допомогою Конструктора Ви з легкістю можете створити технічну специфікацію на товар, який хочете закупити

Формування специфікації з ТОП-параметрів в 1 клік!

Додано пошук по кращих практиках

Стандартизація назв документів специфікацій

Можливість пошуку у бібліотеці сформованих специфікацій

Вдосконалення пошуку

Менше кроків до готової специфікації

Скачування файлів специфікацій у форматі старих версій MS Office

Відображення даних про популярність специфікацій

Можливість повідомити нас про помилку

Один з ресурсів, що може допомогти Замовнику створити якісні технічні вимоги до до предмета закупівлі - Конструктор та бібліотека примірних специфікацій, що доступні за адресою: https://specifications.prozorro.org/specifications.

За допомогою Конструктора Ви з легкістю можете створити технічну специфікацію на товар, який хочете закупити. Просто введіть у пошук назву Вашого товару чи код CPV і Ви зможете скачати вже готову специфікацію або створити свою власну за допомогою зручного конструктора.

А останнім часом ми працювали над тим, щоб зробити Конструктор ще більш зручним для користувачів, тож зробили ряд оновлень, а саме:

Формування специфікації з ТОП-параметрів в 1 клік!

Натиснувши кнопку "Завантажити специфікацію з найпопулярнішими параметрами", система видасть Вам специфікацію з параметрами, які Замовники обирали найчастіше. Отже, як це працює. Введіть на сайті https://specifications.prozorro.org/specifications в рядок пошуку назву чи CPV код товару, який Вам необхідний, наприклад, цемент. Далі заходите в саму специфікацію і натиснувши кнопку "Завантажити специфікацію з найпопулярнішими параметрами" (як це показано на малюнку 1), отримуєте готову специфікацію, яку можете завантажити в зручному для Вас форматі.

Малюнок 1

Додано пошук по кращих практиках

Ми оновили сторінку результатів пошуку. Тож на цій сторінці Ви тепер можете:

1. Самостійно сформувати специфікацію (або згенерувати специфікацію в один клік), що для цього необхідно - перегляньте на малюнку 2.


Малюнок 2

2. Переглянути та скачати специфікації, що були сформовані іншими користувачами. Якщо користувачі додавали до назв сформованих специфікацій свої ідентифікатори, пошук видаватиме їх першими. Як це працює - перегляньте на малюнку 3.


Малюнок 3

3. Подивитись успішні тендери на закупівлю товару, який Ви хочете купити та ознайомитись з усіма умовами та вимогами, які Замовник виставляв в такому тендері. Де знайти схожі закупівлі показано на малюнку 4.

Малюнок 4

Стандартизація назв документів специфікацій

При скачуванні файлів сформованих специфікацій вони автоматично отримують назву Специфікація на [код та назва товару за CPV, уточнена назва товару]".Тож тепер Ви не загубите файл зі своєю специфікацією, не переплутає тефайл специфікації з іншим документом при завантаженні на майданчику, а постачальники з легкістю зрозуміють в якому файлі знаходяться Ваші технічні вимоги до товару.

Як це на працює показано на малюнку 5.

Малюнок 5

Можливість пошуку у бібліотеці сформованих специфікацій

Тепер перед скачуванням специфікації до назви сформованого документу можна додати додаткову уточнюючу назву, за якою згодом легше буде знаходити цей документ в базі специфікацій. Як це зробити - показано на малюнку 6.

Наприклад, можна додати назву вашого підприємства, щоб потім Ви чи ваші колеги могли знайти дану специфікацію, а не формували її заново, якщо закуповується той самий товар. Сформовані раніше специфікації тепер знаходитимуться за допомогою пошуку на головній сторінці.

Малюнок 6

Вдосконалення пошуку

Специфікації тепер можна знайти не тільки за назвою, а й за кодом CPV (четвертий знак). Також додано нові альтернативні назви, які включають часті помилки написання. Наприклад, шукаючи "бумагу", ви тепер все одно знайдетепапір. На малюнку 7 Ви можете побачити як це реалізовано.

Малюнок 7

Менше кроків до готової специфікації

У Конструкторі стало менше кроків для побудови специфікації: ми прибрали зайві попередні перегляди. Тепер Ви бачите на одній сторінці характеристики та перелік можливих варіантів їх значень.

Оцініть, будь ласка, роботу Бібліотеки примірних специфікацій, заповнивши коротку форму за посиланням.

Скачування файлів специфікацій у форматі старих версій MS Office

Ми з'ясували, що 40 % замовників користуються пакетами офісних програм старше 2007 року.Саме для таких Замовників ми зробили можливість сформовані специфікації скачати у форматі .doc.

Відображення даних про популярність специфікацій

Тепер Ви можете побачити скільки разів була сформована специфікація на той чи інший товар. Окрім того, усі дані (характеристики та параметри) приформуванні специфікації розміщуються у порядку їх популярності. Як це виглядає Ви можете переглянути на малюнку 8.

Малюнок 8

Можливість повідомити нас про помилку

Якщо ви помітили помилку або некоректні дані - повідомте нас про це. Чистота, повнота та якість даних - наш спільний пріоритет. Що робити, якщо побачили помилку Ви можете подивитись на малюнку 9.

Малюнок 9

Зараз у розробці ще кілька нових функцій, що додатково полегшать роботу з Конструктором. А також дозволять залучити до вдосконалення даних специфікацій спільноти галузевих професіоналів. Слідкуйте за оновленнями та заповніть, будь ласка, форму зворотного зв'язку, щоб оцінити нашу роботу.

Ваші побажання щодо подальшого вдосконалення на адресу specifications@prozorro.ua.

З повагою,

Команда ProZorro

Коментарі

До цієї статті ще немає коментарів. Станьте першим.

Можливо, вас також зацікавить:
Оскарження результатів тендеру
Замовнику 16.07.2019
Коли можна подати скаргу і що робити замовнику в разі отримання скарги?
Тендерна документація
Замовнику 06.05.2019
Поради Замовнику при підготовці тендерної документації.
Параметри тендеру: на що варто одразу звернути увагу
Постачальнику 17.11.2017
На що ж звертати увагу, коли Ви бачите оголошення про закупівлю?
ПОКАЗАТИ БІЛЬШЕ СТАТЕЙ
Підпишіться на розсилку від Прозорро
Ми прагнемо доставляти лише ті повідомлення, які ви хочете отримувати. Якщо вас цікавлять новини та повідомлення про щось нове на інфобоксі, залиште вашу адресу електроної пошти тут.
Не змогли знайти потрібну інформацію?
Ми допоможемо!
Дякуємо, ми зв'яжемося з вами
найближчим часом