29.04.2024 ВГО "Жива планета"

Як реконструювати зруйновані школи?

Методичні рекомендації щодо складання завдання на проектування для реконструкції будівель закладів загальної середньої освіти

Розроблені та доступні до використання Методичні рекомендації щодо складання завдання на проектування для реконструкції будівель закладів загальної середньої освіти, що постраждали внаслідок збройної агресії російської федерації (далі – Метотичні рекомендації).

Методичні рекомендації розроблені в рамках виконання проєкту " Просування  енергоефективності та імплементації Директиви ЄС з енергоефективності в Україні" що виконується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) та співфінансуванням Державного секретаріату Швейцарії з економічних питань (SECO) на замовлення Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України.

В контексті будівництва це означає будувати за принципами сталого будівництва із застосуванням сучасних енерго- та ресурсоефективних технологій, методів управління, екологічних будівельних матеріалів.

Повний текст: Завантажити

Методичні рекомендації стануть в нагоді: 

  • замовникам для складання завдання на проектування об’єкту нового будівництва чи реконструкції;
  • архітекторам і проектувальникам – якісно виконати завдання по проєктуванню об’єкту з досягненням кращих показників енергоефективності та поліпшених характеристик будівлі на усіх стадіях її життєвого циклу.

Методичні рекомендації:

Застосування рекомендацій дозволить Агентству відновлення та іншим замовникам замовити розробляння проєкту реконструкції школи за принципом Build Back Better (краще ніж було) з врахуванням кращих практик ЄС та рекомендацій Світового банку. Такі проєкти матимуть перевагу в отриманні фінансової допомоги відбудови, тому що відповідатимуть вимогам потенційних донорів до енергетичної ефективності, кліматичної та екологічної сталості.

реконструкція,

Коментарі

До цієї статті ще немає коментарів. Станьте першим.