Професіоналізація сфери публічних закупівель у державних вищих навчальних закладах України

МЕРТУ 17.07.2017
мерту
версія
для друку
Інформація підготовлена Міністерством економічного розвитку і торгівлі

З 2017/2018 навчального року провідні державні вищі навчальні заклади України в рамках ініціативи Мінекономрозвитку України щодо професіоналізації сфери публічних закупівель упроваджують спеціалізацію, орієнтовану на підготовку фахівців з управління публічними закупівлями.

Підготовка фахівців з вищою освітою здійснюється за відповідними освітньо-професійними програмами на другому (магістерському) рівні.

Харківський національний університет будівництва та архітектури упроваджує спеціалізацію "Публічні закупівлі" у спеціальності 051 "Економіка" за другим магістерським рівнем з терміном навчання 1 рік 4 місяці.

Детально з інформацією можна ознайомитися за посиланням:  http://www.kstuca.kharkov.ua/

Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського” упроваджує спеціалізацію “Управління публічними закупівлями” за спеціальністю 281 “Публічне управління та адміністрування” в рамках освітньо-професійної програми підготовки магістра тривалістю 1 рік 4 місяці за очною і заочною формами навчання.

Детально з інформацією можна ознайомитися за посиланням: http://fsp.kpi.ua/nova-spetsializatsiya-upravlinnya-publichnimi-zakupivlyami-spetsialnist-281-publichne-upravlinnya-ta-administruvannya/

Таврійський національний університет ім. В. І. Вернадського упроваджує спеціалізацію "Правове забезпечення публічних закупівель" у спеціальності 081 "Право" в ОКР "Магістр" тривалістю 1 рік 6 місяців.

Детально з інформацією можна ознайомитися за посиланням: http://tnu.edu.ua/news/uvaga-nova-specializacia-u-tnu

Додатково інформуємо, що професіоналізація сфери публічних закупівель у вищих навчальних закладах здійснюється шляхом упровадження навчальних дисциплін, модулів (обов’язкових або вибіркових) для підготовки здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) та другого(магістерського) рівнів в наступних спеціальностях: 051“Економіка”, 056 і 292 “Міжнародні економічні відносини”, 071 “Облік іоподаткування”, 072 “Фінанси, банківська справа та страхування”, 073“Менеджмент”, 075 “Маркетинг”, 076 “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність”.

Перелік вищих навчальних закладів та детальна інформація про здійснення навчання фахівців розміщені у підрубриці “Професійна підготовка фахівців” рубрики “Професіоналізація” підрозділу “Публічні закупівлі” розділу “Діяльність” на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель, за посиланням: http://www.me.gov.ua/Documents/List?lang=uk-UA&id=580a7068-099a-492e-803e 1d090574e49b&tag=ProfesiinaPidgotovkaFakhivtsiv

Коментарі

До цієї статті ще немає коментарів. Станьте першим.

Можливо, вас також зацікавить:
Звіт сфери публічних закупівель за 2016 рік
Громадськості 13.04.2017
Сфера публічних закупівель за 2016 рік у цифрах
Як оскаржувати процедури публічних закупівель?
Замовнику 26.01.2018
Стаття підготовлена Проектом “Гармонізація системи державних закупівель в Україні зі стандартами ЄС”
Сфера публічних закупівель 2017 року (І квартал)
Громадськості 06.06.2017
Аналіз основних показників системи за І квартал 2017
ПОКАЗАТИ БІЛЬШЕ СТАТЕЙ
Підпишіться на розсилку від Прозорро
Ми прагнемо доставляти лише ті повідомлення, які ви хочете отримувати. Якщо вас цікавлять новини та повідомлення про щось нове на інфобоксі, залиште вашу адресу електроної пошти тут.
Не змогли знайти потрібну інформацію?
Ми допоможемо!
Дякуємо, ми зв'яжемося з вами
найближчим часом