11.11.2022 ДП "Прозорро"

Щодо приховання інформації

Відповідно до пункту 91 Порядку функціонування електронної системи закупівель та проведення авторизації електронних майданчиків, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2016 р. № 166 (Офіційний вісник України, 2016 р., № 22, ст. 855; 2019 р., № 66, ст. 2258, № 90, ст. 3000) у разі оприлюднення в електронній системі закупівель інформації з обмеженим доступом або інформації, розголошення якої під час дії правового режиму воєнного стану в Україні може нести загрозу національній безпеці та/або громадській безпеці і порядку, за зверненням замовника, що оприлюднив таку інформацію в електронній системі закупівель, адміністратор вчиняє дії в електронній системі закупівель з припинення публічного доступу до такої інформації на підставі рішення комісії про надання адміністраторові дозволу на припинення публічного доступу до інформації з обмеженим доступом або інформації, розголошення якої під час дії правового режиму воєнного стану в Україні може нести загрозу національній безпеці та/або громадській безпеці і порядку.”

На підставі цього ДП «Прозорро» наразі розробляється функціонал, який дозволить тимчасово на період дії воєнного стану приховувати певні закупівлі в системі, в яких є інформація, розголошення якої під час дії правового режиму воєнного стану в Україні може нести загрозу національній безпеці та/або громадській безпеці і порядку. Орієнтовний строк завершення розробки - третя декада листопада 2022 року.

Для того щоб приховати закупівлі, що містять в собі інформацію, розголошення якої під час дії правового режиму воєнного стану в Україні може нести загрозу національній безпеці та/або громадській безпеці і порядку, необхідно звернутись з листом до Комісії щодо розгляду питань діяльності електронної системи закупівель, що утворюється Уповноваженим органом з метою розгляду питань діяльності електронних майданчиків, авторизованих/попередньо авторизованих електронних майданчиків в електронній системі закупівель. Дане звернення можна направити на ел. адресу meconomy@me.gov.ua, або на поштову адресу Міністерства 01008, м. Київ, вул. М. Грушевського 12/2. В листі потрібно зазначити, що лист адресовано до Комісії щодо розгляду питань діяльності електронної системи закупівель.

Листи про приховання інформації, що були отриманні ДП «Прозорро», після набрання чинності Постанови КМУ від 12 жовтня 2022 р. № 1178 будуть направлені Комісії щодо розгляду питань діяльності електронної системи закупівель . Відповідно, таким замовникам не потрібно повторно направляти свої звернення до Мінекономіки. 


постанова,

Коментарі

До цієї статті ще немає коментарів. Станьте першим.