10.04.2020 ДП "Прозорро"

Довідка щодо застосування заходів із захисту довкілля

Приклад довідки щодо застосування заходів із захисту довкілля

У тендерній документації Замовник може зазначити, що технічні, якісні характеристики предмета закупівлі повинні передбачати необхідність застосування заходів із захисту довкілля. Відповідно Замовники в складі пропозиції вимагають у Постачальників підтвердження інформації про застосування заходів із захисту довкілля. Іноді ця інформація надається в складі якоїсь довідки, наприклад, технічних характеристик товару, іноді в складі  довідки про постачальника.

Ще одним прикладом інформації про захист довкілля може бути зазначення в тендерній документації такої інформації:

Під час виконання робіт необхідно застосовувати заходи із захисту довкілля, зокрема:

-       не допускати розливу нафтопродуктів, мастил та інших хімічних речовин на ґрунт, асфальтове покриття;
-       під час експлуатації автотранспорту викид відпрацьованих газів не повинен перевищувати допустимі норми;
-       не допускати складування сміття у несанкціонованих місцях;
-       компенсувати шкоду, заподіяну в разі забруднення або іншого негативного впливу на природне середовище.

Для виконання робіт повинні використовуватися якісні матеріали, машини і механізми, які відповідають вимогам діючого природоохоронного законодавства, а також застосовуватися інші необхідні заходи із захисту довкілля.

Засобом документального підтвердження Учасником застосовування зазначених вище заходів із захисту довкілля під час виконання робіт є наданий Учасником гарантійний лист, складений у довільній формі, в якому Учасник гарантує застосування вищезазначених заходів.

Також для прикладу ми надаємо окрему довідку про  застосування заходів із захисту довкілля, яку Ви можете переглянути за  посиланням.

приклади документів, тендерна документація, постачальник, замовник, підготовка тендеру,

Коментарі

Тетяна 2020-10-02 16:30:03
Доброго дня. Посилання на довідку щодо застосування заходів із захисту довкілля https://docs.google.com/document/d/1vkrjdTNk7fjm28CHD7LJxT23CA0bi6F1XqhyjOh7rtY/edit містить інформацію стосовно Закону про публічні закупівлі у попередній редакціі до 19 квітня 2020 р. Зараз стаття 22 не має згадувань про захист довкілля. Не згадується захист довкілля і по всьому тексту закону (ні захист довкілля, ні екологічні норми /вимоги, - взагалі нічого, пов'язаного з такою нагальною темою сьогодення як екологія, що є дивним), а тому виходячи з контексту замовники взагалі не мають права пред'являти вимоги щодо надання такої довідки на торги? Чи не так? А все ще пред'являють... "по старінкє"...