Довідка про Постачальника

ДП "Прозорро" 28.01.2019
тендерна документація приклади документів замовник постачальник підготовка тендеру
версія
для друку
Приклад довідки про Постачальника

Одним з документів, який Замовники іноді вимагають в тендерній документації - довідка про Постачальника. Варто зауважити, що це право Замовника, вимагати чи не вимагати таку довідку.

Також деякі Замовники в цій довідці просять Постачальника підтвердити, що постачальник та/або виробник запропонованого постачальником товару не підпадає під дію пункту 2 рішення Ради національної безпеки і оборони України від 21.06.18 «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)», введеного в дію Указом Президента України від 21.06.2018 № 176/2018.

Якщо ж Ви бажаєте, щоб постачальник подав таку довідку в складі тендерної пропозиції, то можете ознайомитись з прикладом такої довідки за посиланням.

Коментарі

До цієї статті ще немає коментарів. Станьте першим.

Можливо, вас також зацікавить:
Як знайти закупівлю та оцінити Замовника або Постачальника в публічних закупівлях через bi.prozorro.org
Постачальнику 10.07.2017
bi.prozorro.org ‒ інструмент, завдяки якому суспільство може контролювати систему державних закупівель та впливати на її вдосконалення.
Тендерна документація
Замовнику 06.05.2019
Поради Замовнику при підготовці тендерної документації.
Процедура "Допорогові закупівлі" для Постачальників
Постачальнику 14.02.2017
Детальний опис процесу проведення допорогової закупівлі, права та обов'язки Постачальника, на кожному з етапів цього процесу.
ПОКАЗАТИ БІЛЬШЕ СТАТЕЙ
Підпишіться на розсилку від Прозорро
Ми прагнемо доставляти лише ті повідомлення, які ви хочете отримувати. Якщо вас цікавлять новини та повідомлення про щось нове на інфобоксі, залиште вашу адресу електроної пошти тут.
Не змогли знайти потрібну інформацію?
Ми допоможемо!
Дякуємо, ми зв'яжемося з вами
найближчим часом