04.06.2021 ДП "Прозорро"

Чи потрібно робити протокол при укладанні, виконанні договору, укладанні додаткової угоди, затвердженні плану

актуальна інформація щодо протоколу

 У нас запитують, чи слід складати протокол: при укладанні, виконанні договору, укладанні додаткової угоди, затвердженні плану. Вирішили надати відповідь на ці запитання в одній статті. 

 Якщо говорити про річний план, то в статті 4 Закону зазначено, що річний план та зміни до нього безоплатно оприлюднюються замовником в електронній системі закупівель протягом п’яти робочих днів з дня затвердження річного плану та змін до нього.

Тож затвердити його потрібно. А затверджує УО своїм протоколом. Адже рішення уповноваженої особи оформлюються протоколом із зазначенням дати прийняття рішення, який підписується уповноваженою особою.

 Що стосується інших ситуацій, які перераховані в запитанні, то більшість з них вже стосується етапу виконання договору і Законом не передбачено обов'язковості оформлення протоколів УО в цих випадках. При цьому кожна УО сама визначає, як працювати і в яких випадках робити протоколи, а в яких  ні.

протокол, річний план, договір,

Коментарі

Віталій 2021-06-09 14:37:22
А чи потрібно в протоколі про затвердження річного плану закупівель (чи змін до нього) зазначати сам план закупівель у вигляді таблиці?
Olexa 2021-06-24 15:57:35
Віталій, ми так робимо, два аркуша виходить-один ворд із стандартним текстом, інший ексель з таблицею