Бібліотека примірних специфікацій: чому концерти стали найпопулярнішим запитом на формування специфікацій у грудні

Віталій Власенко 23.01.2019
специфікації предмет закупівлі
версія
для друку
Ознайомлення з онлайн-інструментом "Бібліотека примірних специфікацій"

Вже впродовж двох років функціонує Бібліотека примірних специфікацій. За цей час з допомогою цього інструменту було сформовано понад 11 000 документів на різні товари - папір, бензин, овочі та ще більш ніж 250 категорій продукції. На жаль, не всю тендерну документацію можна підготувати завдяки лише одному цьому інструменту. Але ми над цим працюємо:)

Користувачі Бібліотеки, які не знайшли в його базі потрібних даних, можуть зробити запит на його розробку. Ми аналізуємо такі запити та беремо в роботу перш за все категорії, які затребувані найбільшою кількістю замовників.

От що цікаво: аналізуючи запити користувачів-замовників, бачимо, що часто замовники починають шукати інформацію для формування тендерної документації ледь не в останній момент… Наприклад, найпопулярнішим пошуковим запитом у Бібліотеці примірних специфікацій у грудні стала концертна програма (!) Не в жовтні чи листопаді, а в середині чи навіть наприкінці грудня, коли концерти (розважальні заходи для працівників, їхніх діток, чи громади міста) вже потрібно організовувати та проводити. Хоч можливо хтось із держорганів хотів за допомогою цього інструменту розробити тендерну документацію для закупівлі концерту Павла Зіброва чи Олега Винника?:) У будь-якому разі, висновок один: планувати закупівлю та готувати тендерну документацію до неї варто завчасно. Тоді в цейтноті не забудете передбачити всі важливі для вас аспектів, продумаєте деталі та закупите потрібний предмет закупівлі без зайвого головного болю та з очікуваним результатом. І сподіваємось, що наш інструмент у цьому вам допомагатиме.

П.С. На жаль, у грудні специфікації на "Концертну програму" в Бібліотеції ще не було (скоро буде:). Тому радимо планувати закупівлі та готуватися до них завчасно, шукати інформацію для підготовки тендерної документації якнайраніше. Можливо, в Бібліотеці примірних специфікацій вже з’явився потрібний вам набір даних, який допоможе сформувати коректний та повний набір технічних та якісних вимог. Якщо ж такого все ще немає - залишайте запити на розробку. Але так само - завчасно. Ми відновили роботу над Бібліотекою, аналізуємо запити та прагнемо розробляти дані, які шукають більшість замовників. Але для цього нам так само потрібен час. Заходьте на http://specifications.prozorro.org, додавайте запити та залишайте відгуки, що допоможуть нам вдосконалювати інструментарій та вміст Бібліотеки.

Коментарі

До цієї статті ще немає коментарів. Станьте першим.

Можливо, вас також зацікавить:
Порядок визначення предмета закупівлі
Замовнику 12.05.2019
Особливості визначення предмета закупівлі
Переговорна процедура закупівлі
Замовнику 14.02.2017
Все, що потрібно знати про переговорну процедуру
Допорогові закупівлі
Замовнику 02.01.2018
Етапи проведення допорогових закупівель
ПОКАЗАТИ БІЛЬШЕ СТАТЕЙ
Підпишіться на розсилку від Прозорро
Ми прагнемо доставляти лише ті повідомлення, які ви хочете отримувати. Якщо вас цікавлять новини та повідомлення про щось нове на інфобоксі, залиште вашу адресу електроної пошти тут.
Не змогли знайти потрібну інформацію?
Ми допоможемо!
Дякуємо, ми зв'яжемося з вами
найближчим часом