Банки, що надають електронні банківські гарантії

МЕРТУ 06.03.2019
банківська гарантія тендерна документація тендерне забезпечення постачальник замовник підготовка тендеру
версія
для друку
Стаття підготовлена комісією ICC Ukraine

Забезпечення тендерної пропозиції

При проведенні торгів в системі Prozorro Замовник може вимагати в Постачальників надання тендерного забезпечення. Одним з видів такого забезпечення (а при забезпеченні тендерної пропозиції єдиним видом забезпечення) може бути гарантія.

За гарантією банк, інша фінансова установа, страхова організація (гарант) гарантує перед кредитором (бенефіціаром) виконання боржником (принципалом) свого обов'язку. Гарант відповідає перед кредитором за порушення зобов'язання боржником (стаття 560 Цивільного Кодексу України).

У Замовників під час прописування вимог до гарантії, а в Постачальників під час її оформлення виникає ряд питань та проблем. В презентації нижче Ви можете побачити, що це за питання, так як без зайвих труднощів їх вирішити.

Додатково Ви можете подивитись відео-коментар на тему банківських гарантій Голови комісії ICC Ukraine з питань банківської техніки і практики Сергія Костогриза. Він наведе приклади найпоширеніших помилок при оформленні банківської гарантії та роз'яснить як їх уникнути.

Банки, що надають банківська гарантії для бюджетних установ

Був запит від бюджетних організацій, він був опрацьований, тож пропонуємо інфографіку з банками, що готові надавати гарантії, як забезпечення тендерної пропозиції.

Банківська гарантія

Сподобалось 4
Не сподобалось 1
Поділитися:

Коментарі

До цієї статті ще немає коментарів. Станьте першим.

Підпишіться на розсилку від Прозорро
Ми прагнемо доставляти лише ті повідомлення, які ви хочете отримувати. Якщо вас цікавлять новини та повідомлення про щось нове на інфобоксі, залиште вашу адресу електроної пошти тут.