Як знайти закупівлю та оцінити Замовника або Постачальника в публічних закупівлях через bi.prozorro.org

ДП "Прозорро" 09.07.2017
bi моніторинг планування
версія
для друку
bi.prozorro.org ‒ інструмент, завдяки якому суспільство може контролювати систему державних закупівель та впливати на її вдосконалення.

Кожен громадянин України може побачити, як держава витрачає його податки. Ідеальна ситуація, коли у людей є можливість максимально швидко та зручно отримувати потрібну інформацію.

Хорошим помічником в пошуку та аналізі інформації про публічні закупівлі є модуль аналітики - bi.prozorro.org ‒ це інструмент, завдяки якому суспільство може контролювати систему державних закупівель та впливати на її вдосконалення. Модуль аналітики в режимі онлайн відображає усі закупівлі, що проводяться через електронну систему ProZorro.

Тож за допомогою короткого відео, що наведено нижче, Ви зможете дізнатись, як за допомогою сервісу bi.prozorro.org знайти необхідну закупівлю, як подивитись інформацію про потрібного Замовника та Постачальника та багато іншої корисної інформації.

Працюйте з інформацією, адже, хто володіє інформацією, той володіє світом!

Сподобалось 2
Не сподобалось 0
Поділитися:

Коментарі

Марія
Це відео не співпадає з картинкою на сайті зараз
Підпишіться на розсилку від Прозорро
Ми прагнемо доставляти лише ті повідомлення, які ви хочете отримувати. Якщо вас цікавлять новини та повідомлення про щось нове на інфобоксі, залиште вашу адресу електроної пошти тут.