Як замовнику визначити договори, що потенційно під загрозою

Лілія Кулик 19.02.2019
bi замовник договір
версія
для друку
Стаття про те, як визначити Постачальників, які перебувають у статусах припинення, банкрутства чи свідоцтво про державну реєстрацію яких є недійсним

Що ми робимо?

Визначаємо юридичних осіб постачальників, які перебувають у статусах припинення, банкрутства або проти них порушено справу про банкрутство (санація) чи свідоцтво про державну реєстрацію недійсне, становлять потенційну загрозу невиконання договору із замовником.

Чому це важливо?

Щоб Замовник міг вберегти себе від співпраці постачальниками, які ось-ось припиняють свою діяльність як юридичні особи

Як це зробити?

Співпраця із такими постачальниками несе загрозу невиконаню договорів, а отже і  не отримання товару або послуги вчасно, затримка необхідного медичного обладнання або ліків, судові процеси по стягненню коштів з постачальника, якого фактично не існує.  

1. Для того щоб проаналізувати своїх постачальників, замовник має додати власний код ЄДРПОУ або назву у відбори. Перейдіть на лист “Організатори” і виконайте пошук себе.

2. Далі вам необхідно виконати ряд відборів, які допоможуть ідентифікувати договори, які активні і підписані з постачальником, який знаходиться в ризиковому статусі (банкрут, припинено, свідоцтво не дійсне).  Для цього переходимо на відбори. Для того, щоб обрати діючі договори - обираємо “Підстатус договору” - “Активний”, “Активний з затримкою”. 

3. Для того, щоб обрати юридичні особи, які знаходяться в ризиковому статусі обираємо “Статус юридичної особи”, обираємо все окрім зареєстровано.

4. Щоб обрати ті пропозиції, де ризиковий постачальник був переможцем і із яким було укладено договір, а не просто він був одним із постачальників, обираємо “статус цінових пропозицій” - “Що виграли”. 

5. Переходимо на лист Учасники і сортуємо за кількістю перемог, щоб зрозуміти із ким було укладено найбільше  договорів і кого перевірити в першу чергу. Якщо хочемо переглянути, по яких лотах є загроза не виконання - переходимо на лист" Тендери/лоти” і дивимося на договори які під загрозою.

Також Ви можете переглянути відео на цю тему: 

Стаття опублікована за прохання та з дозволу команди Dozorro.
Посилання на матеріал на порталі Dozorro  тут

Коментарі

До цієї статті ще немає коментарів. Станьте першим.

Можливо, вас також зацікавить:
Як зареєструватись в прозорро Замовнику
Замовнику 10.05.2019
Покрокова інструкція для Замовника з приводу того, як почати працювати в системі Prozorro
Як знайти закупівлю та оцінити Замовника або Постачальника в публічних закупівлях через bi.prozorro.org
Постачальнику 10.07.2017
bi.prozorro.org ‒ інструмент, завдяки якому суспільство може контролювати систему державних закупівель та впливати на її вдосконалення.
Як визначити код товару/роботи/послуги, які Ви пропонуєте
Постачальнику 17.11.2017
Щоб знайти тендер необхідно знати код Вашого товару за класифікатором ДК 021:2015. Як та де його знайти - читайте в статті.
ПОКАЗАТИ БІЛЬШЕ СТАТЕЙ
Підпишіться на розсилку від Прозорро
Ми прагнемо доставляти лише ті повідомлення, які ви хочете отримувати. Якщо вас цікавлять новини та повідомлення про щось нове на інфобоксі, залиште вашу адресу електроної пошти тут.
Не змогли знайти потрібну інформацію?
Ми допоможемо!
Дякуємо, ми зв'яжемося з вами
найближчим часом