Про використання Prozorro Market — у зверненні Мінекономіки до голів ОДА

Оксана Груба 13.01.2020
e-каталог допорогові закупівлі
версія
для друку
Prozorro Market для замовників

Міністерство економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства донесло у листі керівникам областей доцільність для замовників використовувати е-каталоги «Prozorro Market» у допорогових закупівлях. Це законна процедура для проведення допорогових закупівель, що стане обов'язковою з 19 квітня 2020 року — коли вступить у дію нова редакція Закону України «Про публічні закупівлі». Згідно з Законом, здійснювати закупівлю товарів, робіт та послуг від 50 тис. грн потрібно буде через систему Prozorro, а про кожну закупівлю від 1 коп. — публікувати звіт. Prozorro Market — систематизована база актуальних пропозицій товарів постачальників. Замовник може через нього купувати товари на суму до 200 тисяч гривень.

У Prozorro Market безліч переваг, зокрема відсутність тендеру та стислі терміни, те, що швидкість закупівлі така, як поза системою, замовникові не потрібно кваліфікувати постачальників. Це відмінна альтернатива допороговій закупівлі та звіту про укладений договір. Ознайомитись з детальнішою інформацією про е-каталог «Prozorro Market», процес закупівлі через нього та інше можна в статті Як почати закуповувати через е-каталог  

 Важливо, Мінекономіки як Уповноважений орган у сфері публічних закупівель інформує замовників про можливість використовувати Prozorro Market ще до вступу у дію нової редакції Закону. 

За додатковою інформацією щодо використання електронних каталогів звертайтеся до координатора проекту Prozorro Market Олексія Краснощокова: o.krasnoshchokov@prozorro.ua

Сподобалось 10
Не сподобалось 0
Поділитися:

Коментарі

До цієї статті ще немає коментарів. Станьте першим.

Підпишіться на розсилку від Прозорро
Ми прагнемо доставляти лише ті повідомлення, які ви хочете отримувати. Якщо вас цікавлять новини та повідомлення про щось нове на інфобоксі, залиште вашу адресу електроної пошти тут.