15.02.2022 Лілія Кулик

Оновлений фільтр код ДК та новий фільтр Закупівельник на prozorro.gov.ua

Про роботу фільтру ДК та Закупівельник на веб-порталі Прозорро

Робота фільтру ДК в Прозорро

Ми працюємо над доопрацюванням нового пошуку на prozorro.gov.ua. На запити користувачів ми додали можливість користувачам обирати, як вони хочуть фільтрувати закупівлі закупівлі за кодом ДК. Тепер замовник може обрати, відфільтрувати закупівлі за ієрархією певного коду (коли видаються всі закупівлі з вкладених кодів) або ж шукати за точним кодом ДК. Покажемо на картинках про що мова. 

Тож давайте оберемо, наприклад, код 366


І ми бачимо, що:
- можна шукати по розділу, натиснувши на 336*****-* - Пошук по розділу, тоді в видачі будуть всі закупівлі, які мають перші три знаки 336, а далі всю ієрархічну стріктуру цього коду;

- можна обрати точний код ДК, наприклад, натиснувши на 33600000-6 - Фармацевтична продукція, тоді у видачі будуть тільки закупівлі які мають тільки код 33600000-6. 

Фільтр Закупівельник на порталі prozorro.gov.ua

Тепер на порталі Прозорро за посиланням https://prozorro.gov.ua/search/tender можна шукати закупівлі по фільтру Закупівельник. Хто такий Закупівельник? Це підприємство, яке проводить закупівлю в інтересах Замовника. Це може бути ЦЗО, або головний розпорядник проводить закупівлю в інтересах підпорядкованої організації тощо.

Тож вводимо в фільтр Закупівельник ЄДРПОУ, наприклад, 40996564 (ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ПРОФЕСІЙНІ ЗАКУПІВЛІ"). 


У видачі ми побачимо всі закупівлі, що проводить ДУ “Професійні закупівлі” в чиїхось інтересах. 

В видачі закупівель ми будемо бачити Замовника, тобто в чиїх інтересах проводиться закупівля та Закупівельника (організатора закупівлі), в даному випадку ДУ "Професійні закупівлі".
Якщо Закупівельник проводить закупівлю в інтересах кількох Замовників, то ви побачите напис “декілька замовників”, можна натиснути на нього і переглянути в чиїх інтересах Закупівельник проводить закупівлю. Це видно на картинці нижче.


пошук, фільтри пошуку,

Коментарі

До цієї статті ще немає коментарів. Станьте першим.