Довідка про наявність працівників відповідної кваліфікації зразок

ДП "Прозорро" 28.01.2019
приклади документів тендерна документація стаття 16 замовник постачальник підготовка тендеру
версія
для друку
Приклад довідки про наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід

Згідно статті 16 Закону України "Про публічні закупівлі" одним з кваліфікаційних критеріїв, які можуть використовувати Замовники в складі тендерної документації - наявність працівників відповідної кваліфікації,  які мають необхідні знання та досвід.

Встановлюйте даний критерій, якщо для Вас дійсно є принципово важливою наявність працівників відповідної кваліфікації, рівня освіти тощо. Наприклад, Вам для технічного обслуговування потрібні слюсарі саме найвищого розряду чи Ви проводите тендер на закупівлю проведення якихось медичних процедур чи санаторного обслуговування, і Вам необхідно, щоб у Постачальника були працівники з медичною освітою тощо. Проте, якщо Ви купуєте якісь товари загального вжитку, де не повинно виникнути великих складнощів з поставкою товару, то довідку про наявність працівників можна й не вимагати.

Якщо Ви вирішили, що для Вас є важливим кваліфікаційним критерієм наявність працівників відповідної кваліфікації,  які мають необхідні знання та досвід і Ви хочете використовувати даний критерій в своїй тендерній документації - то можете скористатись нашим прикладом такої довідки - за посиланням.

Сподобалось 5
Не сподобалось 0
Поділитися:

Коментарі

До цієї статті ще немає коментарів. Станьте першим.

Підпишіться на розсилку від Прозорро
Ми прагнемо доставляти лише ті повідомлення, які ви хочете отримувати. Якщо вас цікавлять новини та повідомлення про щось нове на інфобоксі, залиште вашу адресу електроної пошти тут.