Довідка про наявність працівників

ДП "Прозорро" 29.01.2019
приклади документів тендерна документація стаття 16 замовник постачальник підготовка тендеру
версія
для друку
Приклад довідки про наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід

Згідно статті 16 Закону України "Про публічні закупівлі" одним з кваліфікаційних критеріїв, які можуть використовувати Замовники в складі тендерної документації - наявність працівників відповідної кваліфікації,  які мають необхідні знання та досвід.

Встановлюйте даний критерій, якщо для Вас дійсно є принципово важливою наявність працівників відповідної кваліфікації, рівня освіти тощо. Наприклад, Вам для технічного обслуговування потрібні слюсарі саме найвищого розряду чи Ви проводите тендер на закупівлю проведення якихось медичних процедур чи санаторного обслуговування, і Вам необхідно, щоб у Постачальника були працівники з медичною освітою тощо. Проте, якщо Ви купуєте якісь товари загального вжитку, де не повинно виникнути великих складнощів з поставкою товару, то довідку про наявність працівників можна й не вимагати.

Якщо Ви вирішили, що для Вас є важливим кваліфікаційним критерієм наявність працівників відповідної кваліфікації,  які мають необхідні знання та досвід і Ви хочете використовувати даний критерій в своїй тендерній документації - то можете скористатись нашим прикладом такої довідки - за посиланням.

Коментарі

До цієї статті ще немає коментарів. Станьте першим.

Можливо, вас також зацікавить:
Тендерна документація
Замовнику 06.05.2019
Поради Замовнику при підготовці тендерної документації.
Процедура "Допорогові закупівлі" для Постачальників
Постачальнику 14.02.2017
Детальний опис процесу проведення допорогової закупівлі, права та обов'язки Постачальника, на кожному з етапів цього процесу.
Процедура "Відкриті торги" для Постачальників
Постачальнику 15.03.2017
Особливості здійснення процедури "Відкриті торги"
ПОКАЗАТИ БІЛЬШЕ СТАТЕЙ
Підпишіться на розсилку від Прозорро
Ми прагнемо доставляти лише ті повідомлення, які ви хочете отримувати. Якщо вас цікавлять новини та повідомлення про щось нове на інфобоксі, залиште вашу адресу електроної пошти тут.
Не змогли знайти потрібну інформацію?
Ми допоможемо!
Дякуємо, ми зв'яжемося з вами
найближчим часом