Як знайти закупівлю з авансом

Ілля Бібов 17.07.2019
закупівлі постачальник підготовка тендеру
версія
для друку
Наочний приклад того, як через bi.prozorro.org знайти закупівлі в яких оплата буде здійснюватись авансом

Що ми робимо?

Шукаємо в  Публічному модулі аналітики ВІ закупівлі в яких Замовник буду платити аванс  

Чому це важливо?

Тому що деякі постачальники мають певні упередження стосовно оплати в публічних закупівлях. Хоч більшість Замовників платять досить справно по своїх зобов'язаннях, то частина ще й платить авансом.  Для того, щоб Постачальники швидше знайшли закупівлі з авансом ми й зробили цю статтю.

Як це зробити?

У Прозорро додано декілька нових полів інформації. Одне з них - Умови оплати, яке допоможе нам зрозуміти, коли Замовник оплатить за товар/роботу/послугу, а завдяки Публічному модулі аналітики ВІ ми без проблем можемо знайти тендери з умовами оплати, які нас влаштовують. А тепер до практики. 

Перейдіть на Етап закупівель (2018/2019) Публічного модуля аналітики ВІ. Знайти поля відборів ви можете на сторінці «Розширені відбори». Інформація про умови оплати - це поля “Тип оплати” (відображення можливості авансованого платежу) , “Подія оплати” (подія, після якої має бути здійснена оплата) та “Період оплати (днів)” (кількість днів, в період яких має бути оплачений договір). 

Стаття з сайту   https://dozorro.org

Сподобалось 0
Не сподобалось 0
Поділитися:

Коментарі

До цієї статті ще немає коментарів. Станьте першим.

Підпишіться на розсилку від Прозорро
Ми прагнемо доставляти лише ті повідомлення, які ви хочете отримувати. Якщо вас цікавлять новини та повідомлення про щось нове на інфобоксі, залиште вашу адресу електроної пошти тут.