06.01.2020 Лілія Кулик

Як проводити закупівлі до та після введення в дію нового Закону

Коротко про основні зміни в Закон та про те, як тепер планувати та проводити закупівлі

Зміна порядку оскарження
Зміни в статтю 16
Зміни в статтю 17
Який тип закупівлі проводити та зазначати в річному плані


19 квітня 2020 року вводиться в дію нова редакція Закону України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон). Всі ми знаємо, що Закон не має зворотної дії.

Також відповідно до пункту 5 Розділу Х “Прикінцеві та перехідні положення” нової редакції Закону процедури закупівель товарів, робіт та послуг, розпочаті до введення в дію цього Закону, завершуються відповідно до порядку, що діяв до введення в дію цього Закону.

А тепер давайте спробуємо розібратись, що це означає для Замовників. 

Які кардинальні зміни чекають на процедури закупівлі.

Зміна порядку оскарження

Ці зміни передбачають зменшення строку розгляду скарг, повернення плати за подання скарги в разі її задоволення, неможливість відкликати скаргу тощо. Але цей функціонал буде доступний лише в тих закупівлях, які розпочнуться після 19 квітня 2020 року. Нагадаємо, що початком процедури закупівлі є  оголошення закупівлі.

Зміни в статтю 16

В Закон знову повертається такий кваліфікаційний критерій, як наявність фінансової спроможності, яка підтверджується фінансовою звітністю. Але при цьому в Законі чітко зазначено, що у разі встановлення цього критерію Замовник не має права вимагати надання підтвердження обсягу річного доходу (виручки) у розмірі більшому, ніж очікувана вартість предмета закупівлі (пропорційно очікуваній вартості частини предмета закупівлі (лота) в разі поділу предмета закупівель на частини).

Це те чим грішили колись Замовники та по чому є досить велика практика АМКУ. Тож, якщо Вам дійсно важливо побачити баланс та звіт про фінансові результати Постачальника, то можете після 19 квітня 2020 року використовувати цей критерій. Але майте на увазі, що якихось обмежень щодо прибутку чи виручки Постачальника Ви не повинні встановлювати.

Нагадаємо також, що в Законі залишається норма про те, що Замовник може установлювати один або декілька кваліфікаційних критеріїв.

Зміни в статтю 17

В статтю 17 до переліку підстав для відмови в участі в процедурі закупівлі додано декілька нових пунктів.

Що це за пункти:

Пункт 11. Учасник процедури закупівлі є особою, до якої застосовано санкцію у виді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції";

Пункт 12. Службова (посадова) особа учасника/фізичну особу, яка є учасником, було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов’язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми;

Пункт 13. Учасник процедури закупівлі має заборгованість із сплати податків і зборів (обов’язкових платежів), крім випадку, якщо такий учасник здійснив заходи щодо розстрочення і відстрочення такої заборгованості у порядку та на умовах, визначених законодавством країни реєстрації такого учасника.

Як ми бачимо, тепер Ви зобов’язані будете відхилити пропозицію Постачальника, який має податкову заборгованість. Проте, він може надати вам докази того, що погашення цієї заборгованості розстрочене/відсрочене і тоді це не буде підставою для його відхилення.

Відповідно передбачати підтвердження Постачальником відсутності наведених вище підстав для відхилення необхідно тільки якщо Ваша закупівля розпочинається після 19 квітня 2020 року.

Який тип закупівлі проводити та зазначати в річному плані

Замовник вже почали планувати свої закупівлі і відповідно у багатьох виникає питання. До 19 квітня згідно діючого Закону, якщо вартість закупівлі допорогова, то Замовник може провести допорогову закупівлю або ж укласти договір та опублікувати звіт про укладений договір. 

З 19 квітня, якщо вартість закупівлі перевищує 50 тисяч, але є меншою визначених Законом порогів, то він зобов’язаний провести спрощену (допорогову) закупівлю. 

То яку закупівлю проводити і як планувати закупівлі зараз?

Все просто. Якщо Ви закуповуєте щось до 19 квітня то можете це зробити через прямий договір та опублікували звіт про це. Проте, якщо Ви не встигли це зробити до вступу в дію Закону, відповідно Вам потрібно буде проводити спрощену закупівлю

Також Вам потрібно ці особливості врахувати при плануванні. Якщо Ви хочете запланувати всі закупівлі на початку року, а проводити закупівлю будете, наприклад, в травні, то одразу зазначайте тип “Допорогова закупівля”, а не звіт. Адже Ви повинні після 19 квітня закупівлю на таку суму проводити через спрощену процедуру. Тож щоб потім не вносити зміни в план, одразу правильно зазначайте тип закупівлі.

Створення річного плану не є початком проведення закупівлі, відповідно просто створення на початку року річного плану на 150 000 грн з зазначенням типу закупівлі “звіт про укладений договір” не є підставою для проведення прямої закупівлі та публікації звіту після 19 квітня 2020.


планування, допорогові закупівлі,

Коментарі

Катерина
Підскажіть будь-ласка якщо наша організація не є замовником згідно закону ми публікуємо звіт згідно ст 75 ГКУ. 1.То чи потрібна нам уповноважена особа? 2 Які згідно нового закону діятимуть межі для публікації звіту про підписаний договір???
Леся
Доброго дня. Нам необхідно в лютому місяці придбати канцтовари на суму 8000,00 грн. (код за ДК 3019000-7). Чи можемо ми запланувати (річний план) без застосування електронних закупівель? Чи все ж необхідно оприлюднювати Звіт про укладений договір?
Ліля
Леся, до 19 квітня Ви можете укласти прямий договір
Людмила
Ліля, я можна уточню, скажіть будь ласка, під статтею "ОСОБЛИВОСТІ ПРОВЕДЕННЯ ЗАКУПІВЕЛЬ НА ДОПОРОГОВІ СУМИ" ви писали такий коментар - "наразі плани потрібно вносити від 1 копійки, а звіти від 50 тис. грн, якщо інше не визначено рішеннями місцевих органів влади". В мене ось таке питання - в новому законі ми до 50 тис.грн. зможемо прямі договори чи як?? Я щось не до кінця зрозуміла цей ваш коментарій і в попередній статті! Дякую!!